Poloha a dosažitelnost

Penzion je součástí sportovního areálu na okraji vesnice. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusu IDS Jmk - Němčičky - U Mlýna. Autem je areál dosažitelný nejlépe z dálnice D2 - sjezd Hustopeče - dále směr Břeclav. Těsně za Hustopečemi je směrovka směr Němčičky.

  Vybavení a služby

55 lůžek ve 2,3,4 a 5-ti lůžkových pokojích. Celkový počet pokojů je 15. Všechny pokoje jsou včetně vlastnéího sociálního zařízení - WC, umyvadlo, sprchový kout. Zařízení je jednoduché v souladu se sportovním prostředím. V patře oddechová zóna, dle sezóny je v přízemí společenská místnost (léto) nebo občerstvení (zima)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V areálu: lyžařský vlek, koupaliště, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, travnatá oddechová plocha okolo koupaliště, houpačky pro děti. V těsné blízkosti areálu se nacházejí: minigolf, ranč. V obci je možno navštívit několik rodinných vinařství. Za návštěvu sojí - vyhlídka u Větřáka nad Němčičkymi, rozhledna Bořetice, rozhledna Velké Pavlovice, muzeum v Kobylí, vinné sklepy Vrbice, vinné sklepy Bořetice - Kraví Hora

Zpět


TOPlist
  Penzion pod vlekem Němčičky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion pod vlekem
Ceník ubytování a stravování