Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidné části Nové Pece - Láz pod Smrčinou a Plešným jezerem. Velmi dobrá pozice penzionu zajišťuje snadnou dostupnost na všechny strany Šumavy.

  Vybavení a služby

Penzion má 3 pokoje se sociální zařízením, pro tyto pokoje je k dispozici kompletně vybavená kuchyň. V přízemí velká společenská místnost s krbem a barem (točené pivo pro hosty). Jeden malý a velký apartmán, každý má svojí perfektně vybavenou kuchyň. Z velkého apartmánu přístup rovnou na velkou zahradu s grilem a posezením. Na zahradě chatka pro kola, v zimě na lyže. Pro příjemné lyžování na Hochfichtu zajišťujeme skipasy. Připravujeme večeře za velmi rozumné ceny (dospělý 80,- Kč, děti do 10-ti let 60,- Kč)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě



  Rekreace a služby v okolí

Pro milovníky lyžování upravené lyžarské stopy, lyžování na rakouském Hochfichtu. Oblast z Nového Údolí do Lipna nad Vltavou je propojena cyklostezkami. V Nové Peci je půjčovna kol. Pro inline bruslaře vedou stezky jak směrem na Stožec, tak i směrem na Horní Planou. V létě koupání ve Vltavě nebo v Lipně. Na své si příjdou i milovníci pěší turistiky.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod Smrčinou Nová Pec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod Smrčinou
Ceník ubytování a stravování