Penzion Pod Smrčinou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš penzion se nachází v CHKO Šumava v malé klidné obci Láz asi 2km jižně od Nové Pece. Tato ideální poloha poskytuje spoustu možností pro letní i zimní dovolenou, kterou zde příjemně stráví jak senioři, rodiny s dětmi tak i větší skupiny rekreantů s možností pronájmu celého penzionu s celkovou kapacitou až 23 lůžek. Penzion byl kompletně zrekonstruovaný a je moderně zařízen. Vytápění je zde řešeno krbem na tuhé palivo s rozvody teplého vzduchu do pokojů a chodby. Ostatní prostory penzionu jsou vytápěny podlahovým topením a přímotopy. Ve velkém apartmánu je navíc stylová kachlová pec, která je ozdobou našeho největšího a nejluxusnějšího apartmánu v penzionu. Hosté mohou také využít prostorů kolem penzionu nejen k zaparkování svého miláčka, ale hlavně k příjemnému posezení u kamenného zahradního krbu s udírnou při grilování. Pro nenáročné je možno opékat buřty na malém ohništi vedle krbu. Jízdní kola je možno uložit také v zahradní chatce hned vedle krbu. GPS: 48.778265N, 13.933176E
Vybavení a služby
V přízemí se nachází vstupní hala s úložnými uzamykatelnými skříněmi na lyžařská vybavení a také stojanem na kola. Odtud se vchází do velké společenské místnosti s velkými krbovými kamny a barem s výčepem! Za touto místností se nachází velký apartmán s pěti lůžky, obývákem a kuchyňkou s východem na terasu. Na chodbu v horním patře se vychází po schodech ze vstupní haly, kde se nachází zbylé 3 pokoje (4,4,5 os.), malý apartmán pro 4 os. s kuchyňkou a dále velká kuchyně s jídelním stolem. Všechny pokoje/apartmán disponují koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. V celém objektu je Wifi.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Veškeré služby jsou dostupné v Nové Peci - restaurace, obchody, pošta, Cyklistika a in-line brusle, turistika, písčité pláže na řece Vltava, koupání, vodní sporty – viz sekce Aktivity (letní) Běžky, sjezdové lyžování a snowboard Aktivity - cykloturistika, kolečkové brusle, houbaření, koupání, surfování, jachting, rybaření, výlety do přírody, návštěvy kulturních památek Vodní nádrž Lipno (1km) – 40 km dlouhá přehradní nádrž s písčitými plážemi na levém břehu. Tipy na výlety Schwarzenberský plavební kanál s muzeem u Jeleních vrchů, Medvědí stezka a pomník posledního medvěda, Hory Smrčina, Plechý, Hraničník — trojmezí, Plešné jezero, České Žleby, přehrada Lipno s možností prohlídky podzemní elektrárny, klášter Vyšší Brod, zámek Rožmberk, Prachatice s historickým centrem, prales Boubín, Český Krumlov — historický klenot mezi městy, množství cyklostezek v okolí plavebního kanálu (téměř rovina) dále pak do Německa a do Rakouska, nádherné vyhlídky: Alpská, Moldaublick, a z věže Vítkova kamene na celé lipenské jezero, možnost plavby na kánoi po Vltavě. Možnost návštěvy lázní Bad Füssing u Pasova (SRN) — troje termální lázně s minerální siřičitou vodou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz