Penzion pod Sedlem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Albrechticích, což je malá vesnice vzdálená 6km od města Sušice. Je umístěn na kraji lesa s krásným výhledem na okolní krajinu. Přímo k penzionu se dostanete buď autem, nebo můžete využít autobusový spoj, který jede ze Sušice do Albrechtic a následně pěšsky cca 500m od autobusové zasávky
Vybavení a služby
Naši hosté mohou využít jak služeb naší kuchyně, tak si mohou sami uvařit v plně vybavené kuchyňce. Dále mohou navštěvovat restauraci a barem. V podkroví je k dispozici velká multifunkční společenská místnost s audio systémem a data projektorem (vhodné pro školy, kurzy a teambuildingové akce). V celém objektu a jeho okolí je free Wi-Fi připojení. Před našim panzionem mohou naši ubytovaní využívat venkovní zastřešený gril, ohniště a dětské hřiště s lanovou dráhou (60m).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kolem budovy vede turistická značka ze Sušice na 1,5km vzdálený vrchol Sedlo s rozhlednou (902m n.m. - bývalé keltské hradiště). V létě je možno využívat přírodní koupaliště v Ostružně - 2km vzdálené. V zimě si můžete vychutnávat kouzlo pannenské přírody hned několik metrů od místa pobytu. Po celý rok je možné absolvovat vyjížďky na koních.
TOPlist