PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pod Klínovcem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v horském městečku Loučná pod Klínovcem cca 200m od středu města. Příjezd je možný nejlépe osobním automobilem. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u domu.
Vybavení a služby
V rekreačním domě č.e. 68 je hostům k dispozici 6 ložnic se sprchou a WC. V přízemí je umístěna plně vybavená kuchyň a velice pěkná jídelna s krbovými kamny a TV. V přízemí se dále nachází pánské a dámské toalety, místnost pro kola/lyže. V 1.patře jsou ložnice 2x2 a 2x3 lůžka. Ve 2.patře jsou dvě čtyřlůžkové ložnice. Max. počet osob je 18. Z domu je velice pěkný výhled na lyžařské svahy Klínovce a Oberwiesenthalu.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Rekreace je vhodná po celý rok. V letních měsících lze pořádat pěší tůry nedotčenou přírodou, jezdit na horských kolech po okolí, nebo místním Trailparku na Klínovci, dále houbaření a sběr lesních plodů. Koupání je možné v blízkém bazénu v hotelu Nástup, termálních bazénech v Karlových Varech a bazénu v obce Oberwiesenthal, nebo v aquparku v Marienbergu. Dále se zde nachází letní bobová dráha. V zimě je sport č.1 lyžování. V blízkosti domu jsou mírné svahy vhodné k výuce lyžování, jízdě na saních, bobech ap. Děti lze bez obav o bezpečnost nechat hrát venku nad domem bez stálého dozoru. V obci Loučná jsou dva vleky délky 100 a 300m. Přímo od domu z města Vás odveze SKI BUS k lyžařskému areálu lyžařského střediska nový Skiareal Klínovec s velkým počtem lanovek, vleků a sjezdovek pro začátečníky i pro náročné, délky od 100m do 3km. K dispozici je lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení. Z Jáchymova lze použít sedačkovou lanovku přímo na Klínovec, pod kterou prochází nejdelší sjezdovka. V oblasti Klínovce, Božího Daru a Oberwiesenthalu jsou udržované běžecké tratě. Stravovat se lze v obci v několika restauracích a posedět u kávy v cukrárně, nebo nakoupit v místních obchodech. V obci je pěší přechod do SRN do obce Oberwiesenthal - střediska sportů s propojenou sítí vleků a sjezdovek, zimním stadionem a vhodné svahy lze využít pro skoky padákem případně rogalem. Dále lze pořádat výlety do Karlových Varů, Jáchymova, Božího Daru ap. Karlovy Vary jsou vzdáleny 25km. V lázeňském městě jsou termální léčivé prameny, termální bazény, Karlova vyhlídka a další památky a zajímavosti. V dosahu 130 km je Praha.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz