Pod Klínovcem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Pronájem celého objektu (max 18 osob - 6 ložnic)
A) Silvestrovský týden: 69 600,- Kč**
B) Vánoční týden: 51 400,- Kč**
C) 31.1.2021 - 27.2.2021: 53 000,- Kč**
D) 27.2.2021 - 27.3.2021. 51 400,- Kč**
E) od první soboty v prosinci do poslední soboty v březnu, mimo A, B, C, D: 45 600,- Kč**
Letní sezona - ceny
Pronájem celého objektu (max 18 osob - 6 ložnic)
od třetí soboty v červnu tj.od 20.6 do druhé soboty v září tj. 12.9.2020:
36 600,- Kč*, **
Období mimo sezónu - ceny
Pronájem celého objektu (max 18 osob - 6 ložnic)
ostatní termíny: 32 600,- Kč*, **
Slevy:
*Při pronájmu celého objektu je k dispozici celk. 6 ložnic. Při počtu osob max. 10 (k dispozici pouze 4 ložnice 2x2 a 2x3) sleva 4000,- Kč/týden, při počtu osob max. 14 (k dispozici pouze 5 ložnic 2x2, 2x3a 1x4) sleva 2000,- Kč/týden. Slevy se nevztahují na zimní sezonu, silvestrovský a vánoční týden.
Další informace:
**Na místě se platí turistický poplatek, který činní 25,- Kč/dosp.osoba/den

**V ceně je zahrnuto povlečení, spotřeba vody. Elektrická en. bude účtována ubytovanému dle skutečné spotřeby (1kWh/4,50 Kč) a úklid 1250 Kč.

Vratná kauce 6000,- Kč (hradí se při příjezdu).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz