PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pláně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží na území CHKO Šumava, na hranici Šumavského národního parku ve výšce 1.078m n.m., necelé dva kilometry od obce Nové Hutě a pouhých 600 metrů od lanovky Kobyla u lyžařského střediska Zadov (Churáňov), nachází se 12km od města Vimperk ve směru na Kvildu, který je vzdálená 8km.
Vybavení a služby
Snídaně jsou formou švédských stolů (různé druhy sýrů, různé druhy uzeniny, zelenina), med, marmeláda, tavené sýry, paštiky, jogurty, atd. Ubytování ve dvou dvojlůžkových, třech trojlůžkových pokojích a čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou. Celková kapacita penzionu je 17 lůžek a možnost dodání 3 přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Penzion disponuje parkovištěm (pro ubytované zdarma), kolárnou a lyžárnou. Celodenně otevřená restaurace, s venkovní terasou pro posezení s krásným výhledem.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ SEZONA: 600m k lyžařskému areálu Zadov. Areál Nové Hutě se 4-mi vleky 1000m od objektu, běžkařské trati v těsné blízkosti pensionu (jen nazout a jet). LETNÍ SEZONA: cykloturistika, turistika, houbaření, procházky v čistém vzduchu a lehkém terénu, málo frekventovaná veřejná silnice 500m. Turistické lokality Boubín, Knížecí pláně, Kvilda, Chalupská slať, Churáňov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz