Penzion Pek - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
PENZION PEK - Kubova Hut se nachází v jižních Čechách v Národním parku Šumava, okres Prachatice. GPS: 48°58'56.18”N 13°46'18.67”E. Dosažitelnost auto, bus, vlak (200m od penzionu).
Vybavení a služby
Apartmány s vlastním soc.zařízením, kuchyňka, balkon, TV-SAT,Wi-Fi, topeni s vlastní regulací. V přízemí společenská místnost s krbem, prostor pro lyže a kola. Služby penzionu: snídaně na objednávku. Každodenní donáška čerstvého pečiva a tisku. Masáže na objednání. Každodenní úklid. Parkoviště u pensionu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: cykloturistika, turistika, houbaření. Tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště, krytý plavecký bazén, whirpool. Možnost vyjížďky na koních. Památky 10km Vimperský zámek. 65km Hluboká nad Vltavou - zámek. 65km Český krumlov. 65km Passau v Německu. Výlety Kubova Huť - výchozí bod na Boubín - rozhledna. Boubínský prales a jezírko. Tříjezerní slať, jezerní slať. Chalupská slať, pramen Vltavy, Plešné jezero, Medvědí stezka, Poledník- rozhledna. Zimní aktivity: sjezdovky pro dospělé a děti přímo na Kubově Huti. Večerní lyžování. Pro náročné lyžaře lyžování 15km v Německu. 40km běžeckých tratí. Lyžařská škola. Celoroční aktivity: turistika. Stravování: 300m od penzionu dvě hotelové restaurace a tři privátní restaurace.
TOPlist