Penzion Panorama Janovičky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion PANORAMA se nachází v rekreační osadě Janovičky cca 5km od Broumova. Nedaleko našeho penzionu se nachází hned dva hraniční přechody s Polskem. Meziměstí - Mieroszow (směr Walbrzych) a Otovice - Tlumaczow (směr Klodzko).
Vybavení a služby
Dvoulůžkové pokoje a dvoupokojové apartmány s kuchyňskou linkou a sociálním zařízením. V našem druhém penzionu VYHLÍDKA Janovičky se nachází restaurace, dětské hřiště, osvětlená letní terasa s přístřeškem. Parkování u obou objektů zdarma. Wifi je samozřejmostí. Snídaně formou bufetu jsou podávány v restauraci VYHLÍDKA

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kromě krásného výhledu na Javoří hory, Broumovské stěny a Krkonoše nabízejí Janovičky taky cyklostezky, běžkařské tratě, lyžařský vlek a půjčovnu lyží. V nedalekém Broumově je k vidění barokní klášter a v okolních obcích další barokní kostely z dílny Kiliána Ignáce a Kryštofa Dientzenhoferových. V Broumově se též nachází nejstarší dřevěný hřbitovní kostelík ve střední Evropě. Koupaliště Meziměstí (8km); Golfové hřiště (6km); Broumovský kláštěr (5km); Vyjížďky na koních - penzion U Suchánků Jetřichov (11km); Zoo farma Wenet Broumov (5km); Hitlerovy podzemní továrny v Sovích horách; Adršpašsko-Teplické skály (20km); vodní nádrž Rozkoš (38km); Krkonoše; Orlické hory; Pevnost Dobrošov (43km); Pevnost Josefov (53km); ZOO Dvůr Králové nad Labem (70km)
TOPlist