Penzion Panorama Janovičky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion PANORAMA se nachází v rekreační osadě Janovičky cca 5km od Broumova. Nedaleko našeho penzionu se nachází hned dva hraniční přechody s Polskem. Meziměstí - Mieroszow (směr Walbrzych) a Otovice - Tlumaczow (směr Klodzko).
Vybavení a služby
Dvoulůžkové pokoje a dvoupokojové apartmány s kuchyňskou linkou a sociálním zařízením. V našem druhém penzionu VYHLÍDKA Janovičky se nachází restaurace, dětské hřiště, osvětlená letní terasa s přístřeškem. Parkování u obou objektů zdarma. Wifi je samozřejmostí. Snídaně formou bufetu jsou podávány v restauraci VYHLÍDKA

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kromě krásného výhledu na Javoří hory, Broumovské stěny a Krkonoše nabízejí Janovičky taky cyklostezky, běžkařské tratě, lyžařský vlek a půjčovnu lyží. V nedalekém Broumově je k vidění barokní klášter a v okolních obcích další barokní kostely z dílny Kiliána Ignáce a Kryštofa Dientzenhoferových. V Broumově se též nachází nejstarší dřevěný hřbitovní kostelík ve střední Evropě. Koupaliště Meziměstí (8km); Golfové hřiště (6km); Broumovský kláštěr (5km); Vyjížďky na koních - penzion U Suchánků Jetřichov (11km); Zoo farma Wenet Broumov (5km); Hitlerovy podzemní továrny v Sovích horách; Adršpašsko-Teplické skály (20km); vodní nádrž Rozkoš (38km); Krkonoše; Orlické hory; Pevnost Dobrošov (43km); Pevnost Josefov (53km); ZOO Dvůr Králové nad Labem (70km)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz