PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Janovičky » Penzion Panorama Janovičky

Penzion Panorama Janovičky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Broumov, Janovičky
Adresa: 
Janovičky 56
Web adresa:
www.ceskehory.cz/panoramajanovicky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion v rekreační osadě Janovičky nedaleko hranic s Polskou republikou, přímo u lyžařského vleku. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňskou linkou s krásným výhledem na Krkonoše a Broumovské stěny. PANORAMA je depandance Penzionu VYHLÍDKA.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion PANORAMA se nachází v rekreační osadě Janovičky cca 5km od Broumova. Nedaleko našeho penzionu se nachází hned dva hraniční přechody s Polskem. Meziměstí - Mieroszow (směr Walbrzych) a Otovice - Tlumaczow (směr Klodzko).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvoulůžkové pokoje a dvoupokojové apartmány s kuchyňskou linkou a sociálním zařízením. V našem druhém penzionu VYHLÍDKA Janovičky se nachází restaurace, dětské hřiště, osvětlená letní terasa s přístřeškem. Parkování u obou objektů zdarma. Wifi je samozřejmostí. Snídaně formou bufetu jsou podávány v restauraci VYHLÍDKA

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kromě krásného výhledu na Javoří hory, Broumovské stěny a Krkonoše nabízejí Janovičky taky cyklostezky, běžkařské tratě, lyžařský vlek a půjčovnu lyží. V nedalekém Broumově je k vidění barokní klášter a v okolních obcích další barokní kostely z dílny Kiliána Ignáce a Kryštofa Dientzenhoferových. V Broumově se též nachází nejstarší dřevěný hřbitovní kostelík ve... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Velká Ves a.s.
Informace poskytnul: Adéla Sloupenská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz