PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Nostalgie 1876

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion stojí v obci Chřibská, Krásné Pole 64, 407 44 Chřibská. Latitude: 50.85676779723123, Longitude: 14.502516388893127
Vybavení a služby
Penzion disponuje čtyřmi apartmány a čtyřmi dvojlůžkovými pokoji. V přízemí APARTMÁN "VINCENT" 4 lůžka a APARTMÁN "LEONARDO" 4 lůžka. V prvním patře dva dvoulůžkové ( Paul a Claude ) a jeden pětilůžkový apartmán Amedeo. Vchod do apartmánů je z prostorné pavlače, kde je i sezení pro hosty. V podkroví je čtyřlůžkový apartmán Edgar a dva dvojlůžkové pokoje Auguste a Edouardo. Vybavení apartmánu VINCENT: terasa, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, posezení, topení, krb, vlastní vchod, dlážděná podlaha, skříň/šatna, čisticí potřeby, sprcha, toaletní potřeby zdarma, toaleta, koupelna, kuchyňka, lednička, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, varná deska, toustovač, jídelní stůl, venkovní nábytek, ručníky, povlečení. • Vybavení apartmánu LEONARDO: posezení, topení, vlastní vchod, dlážděná podlaha, skříň/šatna, čisticí potřeby, věšák na prádlo, sprcha, toaletní potřeby zdarma, toaleta, koupelna, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, kuchyňka, lednička, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, varná deska, toustovač, jídelní stůl, venkovní nábytek, ručníky, povlečení. • Dalšch 6 apartmánů má podobné vybavení.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování, pěší turistika, cyklistika, restaurace, obchod
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz