Apartmán No.822

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na krásném a klidném místě s výhledem do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 400 metrů. 200 metrů je přechod pro pěší do německého Klingenthalu a 400 metrů pro osobní auta. V obci jsou lyžařské vleky, obchod, několik restaurací, jízdárna, rozhledna, atd, autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů, čerpacích stanic, salony krásy, restaurace, atd. Na druhé straně Bublavy je německý Klingenthal, kde je zoologická zahrada, rozhledna, bobová dráha, aquapark, atd. Bublava je krásné, klidné a romantické místo.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný apartmán se nachází v blízkosti lyžařského areálu Ski Bublava. Apartmán je vícepokojový má kompletně vybavenou kuchyň (myčka, kamna s indukční deskou a troubou, mikrovlná trouba a základní nádobí), káva, čaj, konvice, základní koření, koupelny, WC, TV/SAT, Internet Wi-Fi (zdarma) a vlastní parkoviště. Penzion se skládá ze samostatné ložnice (2 lůžka), dále z místnosti kde jsou (4 lůžka) a obývacího pokoje kde se dá rozložit 2x gauč (2 lůžka) a přistýlka.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost navštívit Aquapark hotelu Schoneck, termální koupání v hotelu Termál Karlovy Vary, bazén v Parkhotelu Sokolov, Aquapark Františkovy Lázně, Freizeitpark - Plohn, jízda na koni, půjčovna veškerého lyžařského a snowboard.vybavení ve SKI Bublava, pronájem koní + škola jezdectví 400m, soukromý vlek (poma) 150m od chaty - celodenní slunce - jižní svah, 700m délka. Domluvíme se německy + anglicky + rusky + slovensky.
TOPlist