Poloha a dosažitelnost

Penzion - Neuland se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Ještědský Hřbet, jedné z nejhezčích lokalit v okolí Liberce, obci Kryštofovo Údolí. V obci se nachází mnoho zachovalých hrázděných staveb. Je zde též zachovalý historický dřevěný kostel, který byl koncem minulého století za přispění německých krajanů restaurován. Obec je proslulá také svými keramickými dílnami, v létě je zde proslulá Anenská pouť a obzvláště v zimním období okolo vánoc navštěvovaná výstava betlémů (otevřena je celoročně). K této výstavě se pojí v zimním období vystavený venkovní obří vyřezávaný Jírův betlém. Jako nová pamětihodnost byl v obci otevřen vesnický orloj, jeden z pouhých tří v celém česku. Pro rekreanty je v místě k dispozici minigolf, přírodní koupaliště, tenisové kurty a v neposlední řadě též několik restauračních zařízení.

  Vybavení a služby

Vlastní apartmán se skládá z předsíně, sociálního zařízení, ložnice, obývacího pokoje s jídelním koutem a kompletně vybavenou kuchyní s možností vlastního vaření. Vybavení: TV, SAT, gril, ohniště, kuželky, stolní tenis, pro děti pískoviště a travnaté hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí nabízí bezpočet možností pěších i cyklistických výletů po velice dobře značených turistických i cyklistických stezkách. Namátkou z nejbližšího okolí: Ještěd 5km

Zpět


TOPlist
  Penzion – Neuland Kryštofovo Údolí, Novina
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion – Neuland
Ceník ubytování a stravování