Poloha a dosažitelnost

Penzion v Jižních Čechách asi 3km jihozápadně od města Kaplice. Dům stojí téměř na samotě, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou nebo víkendové Wellness pobyty (sauny, masáže, kosmetika, kadeřník, pedikúra, manikúra). Dobrá dostupnost autem, dispozici je parkoviště. Vlaková zastávka Omlenice 600m.

  Vybavení a služby

Penzion 1x 3lůžkový , 1x 4 lůžkový,1x 2 lůžkový pokoj. Dále jsou k dispozici dvě velmi hezky zařízená apartmá .Apartmán A pro 6 osob , apartmán B pro 5 osob . Každé apartmá má vlastní vchod, plně vybavenou kuchyňku. Po domluvě možnost snídaní/pouze víkendy/ nebo polopenze. Pro hosty je k dispozici oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9x4m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis, fotbálek, elektrické šipky, venkovní krb a gril, úschovna kol. Přímo v objektu sauna, masáže, kosmetika, tělové zábaly. Další služby pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřník lze využít v Salonu Iris Kaplice

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Státní hrad a zámek Český Krumlov, druhý největší hradní a zámecký komplex. Otáčivé hlediště Český Krumlov - světový unikát. Observatoř Kleť. Zřícenina hradu Dívčí Kámen. Lipno a Stezka korunami stromů, klášter Vyšší Brod. Bazén 15 km Freistadt Zajímavá místa: Mühlviertler Schlossmuseum, Böhmertor, Freistadt Castle, Scheiblingturm /Rakousko a historické město Linz .

Zpět


TOPlist
  Penzion Na samotě Omlenice, Horšov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na samotě
Ceník ubytování a stravování