Apartmány Na Salaši

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Na Salaši se nachází na Velké Pláni v Peci pod Sněžkou, přibližně 500 metrů od centra města (přesná mapka na adrese: http://www.na-salasi.cz/kontakt.html). U chaty lze celoročně parkovat, v zimě je třeba použít sněhové řetězy. Chata nabízí ideální podmínky pro lyžaře, 50 metrů od chaty staví skibus, kterým jste za 5 minut pod sjezdovkou Javor. Pro začátečníky jsou přímo na Velké Pláni k dispozici 3 vleky.
Vybavení a služby
Apartmány Na Salaši nabízí ubytování v pěti 3-6 lůžkových apartmá. Apartmány jsou zcela nové, moderně vybavené. Kromě vlastní toalety a koupelny budete mít k dispozici také plně vybavenou kuchyňskou linku (součástí každého apartmá). Využít můžete i velkou kuchyni v přízemí chaty (ideální pro větší skupiny), která je vybavená profi plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnkami atd. Navíc je zde pro Vás každý den od 16:00 do 20:00 otevřený bar s alko i nealko nápoji a točeným pivem. Děti jistě využijí prostorný dětský koutek s velkou prolejzačkou, školní lavicí, malou tabulí na kreslení a spoustou hraček. Našim hostům poskytujeme „Kartu hosta“, prostřednictvím které můžete čerpat řadu slev v Peci pod Sněžkou (restaurace, půjčovny, vleky apod.).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha naší chaty přímo vybízí k zimním sportům všeho druhu. Na Velké Pláni lze totiž jezdit na saních, bobovat a začínající lyžaři mají v dosahu hned 3 vleky. U chaty pak staví skibus, který Vás do 5 minut dopraví do lyžařského areálu se sjezdovkami Javor, Zahrádky, Mulda, Hnědý vrch a další. Vyřádit se můžete i ve freestyle parku a pro milovníky bílých stop jsou připraveny vždy upravené tratě kolem Krkonošské magistrály. V Peci je několik půjčoven a servisů pro lyžaře i snowboardisty, vybavení tak můžete nechat doma. Nedaleko je také sport-centrum hotelu Horizont, kde si můžete zahrát squash, kuželky, ricochet a nebo jen relaxovat v bazénu, sauně, či využít některou z příjemných masáží.
TOPlist