PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Na Salaši

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Na Salaši se nachází na Velké Pláni v Peci pod Sněžkou, přibližně 500 metrů od centra města (přesná mapka na adrese: http://www.na-salasi.cz/kontakt.html). U chaty lze celoročně parkovat, v zimě je třeba použít sněhové řetězy. Chata nabízí ideální podmínky pro lyžaře, 50 metrů od chaty staví skibus, kterým jste za 5 minut pod sjezdovkou Javor. Pro začátečníky jsou přímo na Velké Pláni k dispozici 3 vleky.
Vybavení a služby
Apartmány Na Salaši nabízí ubytování v pěti 3-6 lůžkových apartmá. Apartmány jsou zcela nové, moderně vybavené. Kromě vlastní toalety a koupelny budete mít k dispozici také plně vybavenou kuchyňskou linku (součástí každého apartmá). Využít můžete i velkou kuchyni v přízemí chaty (ideální pro větší skupiny), která je vybavená profi plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnkami atd. Navíc je zde pro Vás každý den od 16:00 do 20:00 otevřený bar s alko i nealko nápoji a točeným pivem. Děti jistě využijí prostorný dětský koutek s velkou prolejzačkou, školní lavicí, malou tabulí na kreslení a spoustou hraček. Našim hostům poskytujeme „Kartu hosta“, prostřednictvím které můžete čerpat řadu slev v Peci pod Sněžkou (restaurace, půjčovny, vleky apod.).

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha naší chaty přímo vybízí k zimním sportům všeho druhu. Na Velké Pláni lze totiž jezdit na saních, bobovat a začínající lyžaři mají v dosahu hned 3 vleky. U chaty pak staví skibus, který Vás do 5 minut dopraví do lyžařského areálu se sjezdovkami Javor, Zahrádky, Mulda, Hnědý vrch a další. Vyřádit se můžete i ve freestyle parku a pro milovníky bílých stop jsou připraveny vždy upravené tratě kolem Krkonošské magistrály. V Peci je několik půjčoven a servisů pro lyžaře i snowboardisty, vybavení tak můžete nechat doma. Nedaleko je také sport-centrum hotelu Horizont, kde si můžete zahrát squash, kuželky, ricochet a nebo jen relaxovat v bazénu, sauně, či využít některou z příjemných masáží.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz