Apartmány Na Salaši

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování v 3-6 lůžkových plně vybavených apartmánech - toaleta, koupelna, moderní kuchyně.

Cena za osobu a noc: 350 - 400Kč (dle výběru apartmá). Ubytování je provozováno bez stravy. Bližší informace na adrese http://www.na-salasi.cz/cenik.html
Letní sezona - ceny
Ubytování v 3-6 lůžkových plně vybavených apartmánech - toaleta, koupelna, moderní kuchyně.

Cena za osobu a noc: 350 - 400Kč (dle výběru apartmá). Ubytování je provozováno bez stravy. Bližší informace na adrese http://www.na-salasi.cz/cenik.html
Slevy:
Děti do 3 let jsou zdarma, děti do 10 let mají 20% slevu.
K zapůjčení pro Vás máme postýlky včetně peřinky a povlečení za poplatek 50 Kč na den.
Další informace:
Ceny jsou uvedeny včetně DPH. K ceně pobytu Vám bude připočítán rekreační poplatek ve výši 15 Kč za dospělou osobu. Děti a studenti do 26 let jsou od této platby osvobozeni.

Parkování je u chaty k dispozici zdarma. Pozor, v zimním období nezapomeňte na sněhové řetězy!

Podmínky rezervace:
Rezervace se považuje za platnou po zaplacení zálohy za ubytování a veškeré služby s tím spojené, pokud není dohodnuto jinak. V případě nedodržení termínu úhrady zálohy jsme oprávněni rezervaci zrušit bez dalšího upozornění.

V případě zrušení rezervace 1 měsíc před nástupem pobytu, bude vráceno 50% zálohy. V případě, že je rezervace zrušena později, než jeden měsíc před nástupem pobytu, záloha nebude vrácena. Záloha nebude převedena na jiný než předem dohodnutý termín, který je uvedený na zálohové faktuře. V případě nedodržení data nástupu, záloha automaticky propadá a pokoj bude nabídnut k prodeji.

Uhrazení doplatku je na základě faktury požadováno realizovat převodem a to nejpozději 10 dnů před příjezdem, výjimečně jej lze zaplatit hotově při příjezdu.

V den příjezdu je apartmá připraveno od 15:00. Při odjezdu prosíme uvolnit apartmá do 10:00.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz