PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Michelle - ubytování Český ráj

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chtěli bychom Vás přivítat v ubytování Český ráj v penzionu Michelle, který se nachází ve středu malebného kraje nazývaným Český ráj. Penzion je situován na kraji města Turnova přímo proti hradu Valdštejn, který je jednou z mnoha památek Českého ráje. Dále je od ubytování vidět Skalní město, zámek Hrubá skála, Trosky, Sedmihorky, Valdštejn, rozhledna Hlavatice a Kozákov. Český ráj je turisty velmi oblíbený pro jeho rozmanitost a krásu památek, hradů, zámků, vodních ploch a skalních měst.
Vybavení a služby
Nyní jsou k dispozici dvou až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a čtyřlůžkové a pětilůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sociálním zařízením. Nově jsme pro Vás připravili studio, které není součástí žádného objektu, ale je v areálu penzionu Michelle, tudíž můžete využívat veškeré služby, ale máte své soukromí. Studio je čtyřlůžkové s kuchyňským koutem, sociálním zařízením a klimatizací. Ve studiu je manželské lůžko a palanda. U studia máte svoji terasu, kde si můžete v klidu posedět. Pokoje jsou plně vybaveny včetně lednice. Při Vašem příjezdu jsou pokoje připravené včetně povlečeného ložního prádla. Dva pokoje mají balkon z kterého je překrásný výhled do malebného kraje Český ráj. Kuchyně jsou zde plně vybavené nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a indukčním vařičem.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
U našeho penzionu je velká zahrada vhodná k hraní pro Vaše děti, ale i pro Vás k zahrání fotbalu, basketbalu, benbingtonu, petangu. ale je zde místo i na volejbal. K dispozici Vám je venkovní bazén s bezchlórovou úpravou vody, dětský bazén, probíhací vodotrysk, ruské kuželky, fotbalové braňky, volejbalová síť, pingpongový stůl, velké kryté posezení a pro děti velké pískoviště se skluzavkou, houpačkami, trampolínou a mnoho dalšího vyžítí Pokud si budete chtít opéct nějaké maso, nebo buřty je tady pro Vás připravený altán s krbem, venkovní ohniště, nebo přenosný gril.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz