Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidné části obce Ostravice a nabízí překrásný výhled na Lysou horu a okolní kopce. Při výjezdu z Ostravice směrem na vodní nádrž Šanci uvidíte po pravé straně nenápadnou odbočku vpravo k chatové oblasti, pokračujte po cestě vzhůru dle šipek až k penzionu. Najdete nás také na Google mapách, stačí zadat do vyhledávání Penzion Mazák.

  Vybavení a služby

Nabízíme celoroční ubytování ve stylovém horském penzionu pro 10 - 15 osob. Vybrat si můžete ze 4 pokojů s překrásným výhledem na Lysou horu nebo druhý nejvyšší bod Beskyd - Smrk. V areálu penzionu se nachází také soukromý krytý bazén s protiproudem, který vždy nabízíme k privátnímu užití pouze pro Vás, víceúčelové hřiště (tenis, nohejbal, volejbal...), parní solná lázeň i finská sauna. Zahrát si u nás můžete také croquet či ruské kuželky, děti pak jistě zaujme pískoviště a prostorná zahrada s mnoha zákoutími, které Vám zajistí také dostatek soukromí při Vašem pobytu. Nabízíme také možnost stravování, k dispozici je po celý den také malé občerstvení (čepované pivo, rozlévaná i láhvová vína, limonády i káva nebo čaj a chutné hotovky, saláty nebo sladkosti). Těšit se můžete na příjemnou rodinnou atmosféru, naprostý klid a krásnou přírodu, kterou je penzion obklopen. Užijete si u nás aktivní dovolenou s dětmi i romantický víkend ve dvou, oslavy, párty, srazy i firemní akce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ostravice je oblíbeným turistickým cílem, přímo ve městě i v jeho nejbližším okolí tedy najdete spoustu vyžití. Určitě si nesmíte nechat ujít nejoblíbenější turistické cíle jako je Lysá hora, Smrk nebo vodní nádrž Šance. V Ostravici je také populární osmnácti jamkové golfové hřiště, venkovní koupaliště Sluníčko nebo horský lanový park Opičárna. Užít si zde můžete také vyjížďky na koních nebo spoustu možností wellness služeb. Nedaleko se nachází také krásná zřícenina hradu Hukvaldy, rozhledna Štramberská Trúba nebo zoologická zahrada Ostrava i skanzen v přírodním Valašské muzeu Rožnov pod Radhoštěm.

Zpět


TOPlist
  Penzion Mazák Ostravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Mazák Ostravice
Ceník ubytování a stravování