Penzion Lukáš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jižní část Hrubého Jeseníku. Jihozápadní svah Čertovy hory - březový háj. Polosamota na okraji obce Malá Morávka. Celoroční příjezd po vlastní cestě, parkoviště u objektu. Autobusové spojení do obce Malá Morávka. Domácí prostředí
Vybavení a služby
Dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, apartmán s vířivkou, spol. místnost s barem a dětským koutkem, venkovní posezení, možnost grilování, houpačky, menší fotbalové hřiště. Vnitřní vyhřívaný bazén/pro členy klubu/vířivka pro 3 osoby, infrasauna, ping-pong, ruské kuželky, půjčujeme dětské i dospělé čtyřkolky, dětské el. autíčko

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Značené turistické a cyklistické tratě v oblasti Hrubého Jeseníku (např. Praděd, Petrovy Kameny, Ovčárna, Rešovské vodopády). Lyžování - Malá Morávka, Karlov, Ovčárna-Praděd (lyžování do května), Žďárský potok. Značené běžecké tratě v okolí. Houbaření, procházky po okolí. Koupání - koupaliště v Rýmařově. Přehrady a vodní nádrže - Slezská Harta (rybolov), Paseky. Hrad Sovinec, zámek Úsov (s největší sbírkou loveckých trofejí v Evropě). Zámek a papírenské muzeum Velké Losiny, kde jsou i lázně s termálním koupalištěm. Vikýřovice - veterán muzeum (expozice dětských kočárků, motocyklů, automobilů ...). Klimatické lázně Karlova Studánka. Dolní Moravice - jízda na koních. Rabštejn - cvičné lezecké stěny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz