Poloha a dosažitelnost

Pension Lucie leží v příjemné obci Kovářská v Krušných horach v nadmořské výšce 920m, 6km od Skiareálu Klínovec a hraničních přechodů Boží Dar a Vejprty. Nabízíme 11 lůžek v domácím prostředí a dobré možnosti pro nejrůznější sporty např. zimní sporty, cykloturistiku, letní turistiku, výlety do lázenských oblastí, houbaření, ale i odpočinek.

  Vybavení a služby

Ubytování v přízemí (Apartman, max. 7 osob): Kompletně vybavená kuchyň el.přístroji s veškerými doplnky včetně kuch.sedací soupravy, s okny do zahrady. Ložnice 1 se třemi lůžky. Ložnice 2 (obývací pokoj) s dvěma lůžky a palandou(4 lůžka), televize, bezplatné připojení k Wifi síti. Koupelna se sprch.koutem, WC a možnost použití pračky. Vlastní předsínka. • Ubytování v podkroví (max. 4 osoby): Podkrovní pokoj se čtyřmi lůžky. Koupelna se sprch.koutem, rychlovarná konvice. WC v mezipatře. V podkroví se též nachází společenská místnost/herna vybavena: TV/DVD/CD, bezplatné připojení k Wifi síti, knihovna, odpočinková zóna. Parkování pro 2 auta. Povlečení vlastní.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný



  Rekreace a služby v okolí

Tato oblast nabízí jako mnohé i rekreační, sportovní, ale i turistické využití. Zimní období: Dětský vlek přímo v obci Kovářská (vzd.1km), Skiareál Klínovec (vzd.6km) s půjčovnou lyží a lyžařskou školou, horská turistika atd. Autobusová zastávka vzdálená 50m od pensionu! Skibus karty k zapůjčení zdarma u vedení pensionu. • Letní období: Letní turistika po vyznačených stezkách, cyklistika, houbaření, sběr lesních plodů, výlety do lázenských oblastí Karlovy Vary a Jáchymov, sauna a bazém ve 300m vzdáleném hotelu, tenisové kurty atd. V obci se nachází běžná autobusová doprava, několik restaurací/pizzerie, potraviny, cukrárna, pošta, zubní ordinace, atd.

Zpět


TOPlist
  Ubytování na horách Kovářská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování na horách
Ceník ubytování a stravování