Penzion Lucie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Lucie je situován v klidném místě nad údolím mezi horou Špičák a Mariánskou horou, v nadmořské výšce přes 600m n.m. Poloha penzionu přímo předurčuje k maximálnímu vyžití jak pro zimní tak letní rekreaci.Pěší turistika,cykloturistika(využití Jizerské magistrály),houbaření,koupání(přehradní nádrž a Aquapark v Jablonci,Zábavní park s Aquaparkem Babylon v Liberci)tenisové kurty 3km od penzionu,bobová dráha Janov nad Nisou.Další tipy na výlet najdete na:www.ubytovani-aktualne.cz/zajimavosti/jizerske hory/ Obchod s potravinami prov.doba 7 - 19h V blízkosti penzionu ( 80m ) 1 restaurace.
Vybavení a služby
Penzion Lucie je v roce 2002 nově dokončené rekreační zařízení nabízející vkusně a účelně vybavené apartmány s panoramatickým výhledem do údolí a rozhlednu Špičák. Penzion disponuje vlastním parkovištěm pro hosty,lyžárnou v přízemí objektu.V létě možnost úschovy kol,venkovní terasa,gril,dětský koutek s houpačkami,skluzavkou, trampolínou a pískovištěm.Kruhový bazén 3,6m. Typy apartmánů: A4 – mezonetový apartmán 25m2 pro 4 osoby s možností dvou přistýlek, předsíň se šatní skříní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice v podkroví( 2 postele široké 140cm),koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu,TV. A5 - mezonetový apartmán 35m2 pro 5 osob,předsíň se šatní skříní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem,ložnice v podkroví(postel "letiště" 300x220cm)koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu,TV+Sat. A6 – apartmán v přízemí 50m2 o dvou místnostech pro 6 osob s možností dvou přistýlek, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami,jídelním koutem a vybavenou kuchyní, ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí,koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu,TV+Sat. A6 - mezonetový apartmán 45m2 pro 6 osob s možností dvou přistýlek, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem,ložnicí s manželskou postelí a ložnicí v podkroví( 2 postele široké 140cm),koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu,TV+Sat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské středisko Špičák I. a II. vzdálených od penzionu 250m nabízí kvalitně upravené sjezdové tratě různých stupňů obtížnosti s nočním lyžováním v celkové délce 4800m, z toho 2500m technicky zasněžovaných s přepravní kapacitou 4635 osob za hodinu. Lyžařské středisko Špičák dále nabízí půjčovny lyží a snowboardů,lyžařské školy pro děti a dospělé, servis lyží, občerstvení. Středisko nabízí i několik lyžařských vleků pro děti a méně náročné lyžaře na tratích s možností nočního lyžování vzdálených pouze 80m od penzionu Lucie.
TOPlist