TOPlist

Penzion Lucie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Lucie je situován v klidném místě nad údolím mezi horou Špičák a Mariánskou horou, v nadmořské výšce přes 600m n.m. Poloha penzionu přímo předurčuje k maximálnímu vyžití jak pro zimní tak letní rekreaci.Pěší turistika, cykloturistika (využití Jizerské magistrály), houbaření, koupání (přehradní nádrž a Aquapark v Jablonci, Zábavní park s Aquaparkem Babylon v Liberci), tenisové kurty 3km od penzionu, bobová dráha Janov nad Nisou. Další tipy na výlet najdete na: www.ubytovani-aktualne.cz/zajimavosti/jizerske hory/ Obchod s potravinami provozní doba 7-19h. V blízkosti penzionu (80m) 1 restaurace.
Vybavení a služby
Penzion Lucie je v roce 2002 nově dokončené rekreační zařízení nabízející vkusně a účelně vybavené apartmány s panoramatickým výhledem do údolí a rozhlednu Špičák. Penzion disponuje vlastním parkovištěm pro hosty,lyžárnou v přízemí objektu. V létě možnost úschovy kol, venkovní terasa, gril, dětský koutek s houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Kruhový bazén 3,6m. Typy apartmánů: A4 – mezonetový apartmán 25m2 pro 4 osoby s možností dvou přistýlek, předsíň se šatní skříní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice v podkroví (2 postele široké 140cm), koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu, TV. A5 - mezonetový apartmán 35m2 pro 5 osob, předsíň se šatní skříní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice v podkroví(postel "letiště" 300x220cm), koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu, TV+Sat. A6 – apartmán v přízemí 50m2 o dvou místnostech pro 6 osob s možností dvou přistýlek, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, jídelním koutem a vybavenou kuchyní, ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí, koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu, TV+Sat. A6 - mezonetový apartmán 45m2 pro 6 osob s možností dvou přistýlek, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s manželskou postelí a ložnicí v podkroví (2 postele široké 140cm), koupelna se sprchou a WC, Wifi připojení k internetu, TV+Sat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské středisko Špičák I. a II. vzdálených od penzionu 250m nabízí kvalitně upravené sjezdové tratě různých stupňů obtížnosti s nočním lyžováním v celkové délce 4800m, z toho 2500m technicky zasněžovaných s přepravní kapacitou 4635 osob za hodinu. Lyžařské středisko Špičák dále nabízí půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy pro děti a dospělé, servis lyží, občerstvení. Středisko nabízí i několik lyžařských vleků pro děti a méně náročné lyžaře na tratích s možností nočního lyžování vzdálených pouze 80m od penzionu Lucie.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz