PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Lucie

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách 129
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 396 099
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionlucie.cz www.ceskehory.cz/penzionlucie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Rodinný penzion 250m od ski areálu Tanvaldský Špičák a 80m od areálu Světlý vrch. Ideální poloha jak pro zimní, tak i letní rekreaci. Penzion nabízí ubytování v plně vybavených mezonetových apartmánech s kuchyňským koutem, vlastním soc.zařízením, WIFI, parkováním u penzionu a lyžárnou v objektu.

Last Minute

Termín: 17.4.2024 - 1.5.2024
   • 2x 4-lůžkový apartmán  6900,- /apartmán/týden
   • 1x 5-lůžkový apartmán  7900,- /apartmán/týden
   • 2x 6-lůžkový apartmán  8900,- /apartmán/týden
Poznámka: Letní pobyty - při rezervaci do 30.6. sleva 20% z celkové ceny týdenního pobytu. Ceny včetně všech spotřeb. Dvě osoby na apartmánu - 5000 Kč. Rezervace na:info@penzionlucie.cz tel:603 396 099
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Lucie je situován v klidném místě nad údolím mezi horou Špičák a Mariánskou horou, v nadmořské výšce přes 600m n.m. Poloha penzionu přímo předurčuje k maximálnímu vyžití jak pro zimní tak letní rekreaci.Pěší turistika, cykloturistika (využití Jizerské magistrály), houbaření, koupání (přehradní nádrž a Aquapark v Jablonci, Zábavní park s Aquaparkem Babylon v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion Lucie je v roce 2002 nově dokončené rekreační zařízení nabízející vkusně a účelně vybavené apartmány s panoramatickým výhledem do údolí a rozhlednu Špičák. Penzion disponuje vlastním parkovištěm pro hosty,lyžárnou v přízemí objektu. V létě možnost úschovy kol, venkovní terasa, gril, dětský koutek s houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Kruhový... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské středisko Špičák I. a II. vzdálených od penzionu 250m nabízí kvalitně upravené sjezdové tratě různých stupňů obtížnosti s nočním lyžováním v celkové délce 4800m, z toho 2500m technicky zasněžovaných s přepravní kapacitou 4635 osob za hodinu. Lyžařské středisko Špičák dále nabízí půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy pro děti a dospělé, servis lyží,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Horník
Informace poskytnul: Jiří Horník
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz