Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází ve významné části Českého ráje na úpatí hory Kozákov, 6km od Turnova směr Semily a Železný Brod. Železniční stanice Turnov, dále autobus směr Semily nebo Železný Brod.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí pět dvoupokojovích apartmánů s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí, s možností vaření. V suterénu penzionu se nachází stylová vinárna a bar, v letních měsících otevřená i krytá terasa, venkovní ohniště a gril. Parkování na uzamykatelném parkovišti u penzionu. Počet osob v apartmánech - ložnice 3 lůžka obývací pokoj 2 lůžka. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT.Internet v celém objektu.

  Rekreace a služby v okolí

K rekreaci je možné využít spoustu turistických a cykloturistických tras, na kterých navštívíte hrady, zámky, rozhledny, jeskyě a malebné rybníky vhodné ke koupání a rybolovu. V letní sezóně je možné využít turistického autobusu, který přepravuje turisty po významných místech Českého ráje, včetně kol. V zimní sezóně jsou v okolí dva lyžařské vleky Kozákov 5km a Turnov 6km s umělým zasněžováním. 30km Liberec, Centrum Babylon s aquaparkem.

Zpět


TOPlist
  Penzion Loktuše Mírová pod Kozákovem, Loktuše
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Loktuše
Ceník ubytování a stravování