Penzion Lesní pramen

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází ve výšce 900m nad mořem a na vrchol Sněžky je to pěšky přibližně 7km. Do samého centra města Pece pod Sněžkou se dostanete za 10 až 15 minut chůzí. Výhodou je také doprava - parkovat můžete přímo u penzionu, v zimních měsícíh se už ale musíte určitě vybavit zimními řetězy.
Vybavení a služby
Rodinný penzion s domácí kuchyní, prostornou jídelnou a kvalitně zásobeným barem. Je tu prostor pro odpočinek na sluneční terase nebo na sedačkách v domě, pro děti je tu dětská herna a venku samozřejmě trampolína. Necháme vás přenocovat v pokojích se sociálním zařízeních. V pár pokojích je i vana ve zbylých pak sprchové kouty. Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, taktéž pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, TV, Wi-fi připojením. Máme celkem 10 pokojů různých velikostí a to dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové. Snídaně a večeře se obvykle podávají v jídelních prostorách bufetovým stylem, ale za hezkého počasí je možné snídat na terase a kochat se báječným výhledem. Po domluvě s kuchařem může být večeře podávaná na grilu na terase.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou je významné lyžařské středisko. Můžeme k lyžování také nabídnout zprostředkování výletu na sněžných skútrech nebo vyhlídkovou jízdu rolbou po vrškách nad Pecí. Jelikož spolupracujeme s několika půjčovnami lyžařského vybavení, můžeme zajistit za příznivější ceny vypůjčení celých setů. Množství rekreačních možností je zde ale i v letním období.
TOPlist