Penzion Lesní pramen

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ceny budou upřesněny
Letní sezona - ceny
Ceník na letní sezonu 3.6.2016 do 29.9.2016

Dospělá osoba za noc se snídaní: 490 Kč
Dospělá osoba s polopenzí: 640 Kč
Děti od 2-10 let se snídaní: 350 Kč
Dítě od 2-10 let s polopenzí: 430 Kč
Děti od 0-2 let: 50 Kč
Slevy:
Naši ubytovaní, kteří jsou u nás více jak 4 noci mají také zdarma jednu hodinu bowlingu v cca 60 ti metrů vzdálené herně p.Makovičky
Další informace:
Domácí mazlíčky po domluvě s provozovatelem

Cena za ubytování je včetně parkování u Penzionu, připojení k síti Wi-Fi. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s ručníky a hygienickými potřebami, Tv.

Zruší-li klient potvrzený pobyt do 61 dnů před nástupem pobytu je storno rezervace zdarma. Zruší-li potvrzený pobyt v době 60 dnů před nástupem pobytu, účtují se mu stornopoplatky ve výši 20% z hodnoty objednaných služeb, 40 dnů před nástupem 40% z hodnoty objednaných služeb, 20 dnů před nástupem 50%. Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu 3 dny před příjezdem, po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100% z hodnoty objednaných služeb.

Veškeré storna lze s námi osobně projednat a vždy najdeme společnou cestu (např. změna termínu). Můžeme se vždy domluvit v oprávněných situacích.
Stravování
Snídaně a večeře se obvykle podávají v jídelních prostorách bufetovým stylem, ale za hezkého počasí je možné snídat na terase a kochat se báječným výhledem. Po domluvě s kuchařem může být večeře podávaná na grilu na terase.

Náš bar není z největších, ale i tak nabízí zajímavé nápoje. Ať už horké nebo studené. Naše rodina již dlouhou dobu spolupracuje s p.Černým, který má menší vinařství ve Valticích.
TOPlist