Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Ceny budou upřesněny

Letní sezona - ceny:
Ceník na letní sezonu 3.6.2016 do 29.9.2016

Dospělá osoba za noc se snídaní: 490 Kč
Dospělá osoba s polopenzí: 640 Kč
Děti od 2-10 let se snídaní: 350 Kč
Dítě od 2-10 let s polopenzí: 430 Kč
Děti od 0-2 let: 50 Kč

Slevy:
Naši ubytovaní, kteří jsou u nás více jak 4 noci mají také zdarma jednu hodinu bowlingu v cca 60 ti metrů vzdálené herně p.Makovičky

Další informace:
Domácí mazlíčky po domluvě s provozovatelem

Cena za ubytování je včetně parkování u Penzionu, připojení k síti Wi-Fi. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s ručníky a hygienickými potřebami, Tv.

Zruší-li klient potvrzený pobyt do 61 dnů před nástupem pobytu je storno rezervace zdarma. Zruší-li potvrzený pobyt v době 60 dnů před nástupem pobytu, účtují se mu stornopoplatky ve výši 20% z hodnoty objednaných služeb, 40 dnů před nástupem 40% z hodnoty objednaných služeb, 20 dnů před nástupem 50%. Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu 3 dny před příjezdem, po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100% z hodnoty objednaných služeb.

Veškeré storna lze s námi osobně projednat a vždy najdeme společnou cestu (např. změna termínu). Můžeme se vždy domluvit v oprávněných situacích.


  Stravování

Snídaně a večeře se obvykle podávají v jídelních prostorách bufetovým stylem, ale za hezkého počasí je možné snídat na terase a kochat se báječným výhledem. Po domluvě s kuchařem může být večeře podávaná na grilu na terase.

Náš bar není z největších, ale i tak nabízí zajímavé nápoje. Ať už horké nebo studené. Naše rodina již dlouhou dobu spolupracuje s p.Černým, který má menší vinařství ve Valticích.

Zpět


TOPlist
  Penzion Lesní pramen Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Lesní pramen
Poloha, Služby, Okolí