České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Penzion Lesní pramen

Penzion Lesní pramen

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 156
Telefon: 
+420-776 201 414
Web adresa:
www.lesni-pramen.cz
www.ceskehory.cz/lesnipramen

Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází ve výšce 900m nad mořem a na vrchol Sněžky je to pěšky přibližně 7km. Do samého centra města Pece pod Sněžkou se dostanete za 10 až 15 minut chůzí. Výhodou je také doprava - parkovat můžete přímo u penzionu, v zimních měsícíh se už ale musíte určitě vybavit zimními řetězy.
Vybavení a služby
Rodinný penzion s domácí kuchyní, prostornou jídelnou a kvalitně zásobeným barem. Je tu prostor pro odpočinek na sluneční terase nebo na sedačkách v domě, pro děti je tu dětská herna a venku samozřejmě trampolína. Necháme vás přenocovat v pokojích se sociálním zařízeních. V pár pokojích je i vana ve zbylých pak sprchové kouty. Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou je významné lyžařské středisko. Můžeme k lyžování také nabídnout zprostředkování výletu na sněžných skútrech nebo vyhlídkovou jízdu rolbou po vrškách nad Pecí. Jelikož spolupracujeme s několika půjčovnami lyžařského vybavení, můžeme zajistit za příznivější ceny vypůjčení celých setů. Množství rekreačních možností je zde ale i v letním období.
Provozovatel: Pavlína Vyhnanovská
Informace poskytnul: Pavlína Vyhnanovská
TOPlist