TOPlist

Penzion Laura

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je situován u vedlejší místní komunikace na tichém místě v části obce Krásné pole ve Chřibské.
Vybavení a služby
Součástí všech apartmánů je kombinovaný obývací pokoj a ložnice se satelitní TV, soukromá koupelna a vlastní vstup do zahrady. Vlastní parkoviště i garáž je k dispozici. Terasa v zahradě je vybavená grilem, posezením a lehátky ke slunění. Snídaně se podávají do aparmánů. Větší skupiny mají snídani společnou ve vlastní jídelně. Pension Laura stojí hned vedle obchodu s potravinami a tradiční české hospody. Parkovat lze přímo na místě. Ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Chřibská! Hosté za naší cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion Laura představuje praktický výchozí bod pro výlety do národního parku Českosaské Švýcarsko. Velmi oblíbené jsou cyklo výlety. Naproti penzionu najdete víceúčelový antukový kurt, na kterém můžete hrát tenis, volejbal i fotbal.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz