Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v obci Kytlice, která se rozkládá v romantickém údolí říčky Kamenice. Kytlice je vyhledáváným rekreačním místem, kde se v létě počet obyvatel zvýší až na 3000 z 600 stálých. Samotná poloha penzionu umožňuje krásný výhled do krajiny a je ideálním startovacím místem pro letní i zimní vycházky.Do obce Kytlice je možné dojet vlakem nebo autobusem do Nového Boru. Možnost vyzvednutí na základě předchozí domluvy. Penzion má vlastní parkovací místa.

  Vybavení a služby

Kapacita penzionu je 12 míst, možno i více tzv. přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, některé i vlastní kuchyňský koutek. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. V létě je možné posezení na zahradě penzionu u ohniště.  Rekreace a služby v okolí

Umístění penzionu (v blízkosti ski areály na Jedlové a na Polevském vrchu) je příslibem pro milovníky sjezdového lyžování, ale také pro běžkaře, kteří mají k dispozici mnoho přilehlých běžeckých stop v okolí. V létě se naskýtá možnost využití lesního koupaliště, volejbalové a fotbalové hřiště, tenisové kurty. Ideální krajina pro turistiku, projížďky na kole, houbaření. V obci jsou 3 restaurace, 1 obchod s potravinami, pošta. Dále je možné doporučit návštěvu muzea skla v Novém Boru. Přitažlivé jsou okolní přírodní památky jako je skalní hrad ve Sloupu, unikátní Panská skála na Práchni (Varhany), přírodní rezervace na hoře Klíč nebo rozhledna Jedlová.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kytlice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kytlice
Ceník ubytování a stravování