Penzion Kytlice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v obci Kytlice, která se rozkládá v romantickém údolí říčky Kamenice. Kytlice je vyhledáváným rekreačním místem, kde se v létě počet obyvatel zvýší až na 3000 z 600 stálých. Samotná poloha penzionu umožňuje krásný výhled do krajiny a je ideálním startovacím místem pro letní i zimní vycházky.Do obce Kytlice je možné dojet vlakem nebo autobusem do Nového Boru. Možnost vyzvednutí na základě předchozí domluvy. Penzion má vlastní parkovací místa.
Vybavení a služby
Kapacita penzionu je 12 míst, možno i více tzv. přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, některé i vlastní kuchyňský koutek. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. V létě je možné posezení na zahradě penzionu u ohniště.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Umístění penzionu (v blízkosti ski areály na Jedlové a na Polevském vrchu) je příslibem pro milovníky sjezdového lyžování, ale také pro běžkaře, kteří mají k dispozici mnoho přilehlých běžeckých stop v okolí. V létě se naskýtá možnost využití lesního koupaliště, volejbalové a fotbalové hřiště, tenisové kurty. Ideální krajina pro turistiku, projížďky na kole, houbaření. V obci jsou 3 restaurace, 1 obchod s potravinami, pošta. Dále je možné doporučit návštěvu muzea skla v Novém Boru. Přitažlivé jsou okolní přírodní památky jako je skalní hrad ve Sloupu, unikátní Panská skála na Práchni (Varhany), přírodní rezervace na hoře Klíč nebo rozhledna Jedlová.
TOPlist