Poloha a dosažitelnost

Praha - 3 hodiny, Brno - 2 hodiny, Ostrava - 2,5 hodiny, Olomouc - 1,5 hodiny. Penzion Kolovna se nachází v oblasti masivu Kralického Sněžníku.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí ubytování v 1,2,4 a 8 lůžkových pokojích. pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a možnost přistýlky nebo dětské postýlky. V celém penzionu je k dispozici WiFi připojení zdarma. Parkování u penzionu je také zdarma. Nabízíme prostory pro firemní klientelu. Klubová místnost pro 12 osob a hlavní místnost pro 31 osob. jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, data projektorem, plátnem, flipchartem a Wi-Fi pokrytím. Dále nabízíme v rámci firemní akce možnost občerstvení. K občerstvení a stravování hostů Kolovny slouží restaurace s domácí a regionální kuchyní, vhodná jak pro celodenní stravování, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou. Nabízíme také možnost praní a sušení prádla.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zhruba 100 metrů od penzionu se nachází lyžařský areál Kraličák (7 km lyžařských tratí všech obtížností). na Kolovně a v areálu Kraličák je možnost využít půjčovnu a servis horských kol, fatbiků a lyží (v zimní sezóně), paddleboard, petanque, beach volleyball, Segway, umělou lezeckou stěnu. Návštěvníkům Kolovny nabízíme možnost zapůjčení horských kol značky TREK, v naší stáji máme k dispozici krásných 6 kousků. Zajistíme možnost vyjíždky na koních po okolních loukách a lesích v doprovodu instruktora.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kolovna Hynčice pod Sušinou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kolovna
Ceník ubytování a stravování