Penzion Josefáč - Ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nedaleko penzionu je mini středisko Lucifer, kde najdete lyžařský vlek pro dospělé i naše nejmenší. Můžete využít restauraci s výhledem na svah a lyžařské školy. Lyžařská půjčovna a servis je v Josefově Dole samozřejmostí. Pokud sednete do auta, jste za chvilku ve větších lyžařských střediscích, jako Tanvaldský Špičák, kde je čtyřsedačková lanovka a kompletní lyžařský výcvik. Opačným směrem najdete lyžařské středisko Severák, kde jsou lyžařské školy s moderním vybavením a nejkrásnější lyžování v Jizerských horách pro naše nejmenší.
Vybavení a služby
V prvním patře s terasou jsou 3 pokoje - 14 lůžek: 1.pokoj: 1x manželské lůžko + 1x palanda; 2.pokoj: 1x manželské lůžko + 2x palanda; 3.pokoj: 1x manželské lůžko + 1x palanda + možnost přistýlky. Ve společné chodbě je plně vybavená kuchyň, 2x WC, koupelna s vanou a společenská místnost s balkonem. Příjemné zastřešené posezení za domem - možnost grilu (otevřené ohniště). Točené pivo - značka dle objednávky. Relaxační vyžití (po dohodě): trampolína průměr 4m, sauna za poplatek 100 Kč/osoba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Přímo v Josefově Dole, nedaleko našeho penzionu, je možné využít tenisové kurty, dráhy minigolfu a bowlingový bar s nabídkou míchaných nápojů a karaoke. Poloha penzionu umožňuje výlety na kole, po cyklostezkách Jizerských hor. V zimních měsících je možné využít lyžařské vleky přímo v Josefově Dole nebo nedalekém okolí. Pro milovníky běžek je v Jizerských horách připraveno mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Ani kulturní vyžití není opomíjeno, Josefův Důl má své divadlo, knihovnu a muzeum historie Josefova Dolu. V dosahu je Jablonecký Aquapark a Liberecký Babylon, kde najdete Aquapark, IQpark atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz