Penzion Josefáč - Ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nedaleko penzionu je mini středisko Lucifer, kde najdete lyžařský vlek pro dospělé i naše nejmenší. Můžete využít restauraci s výhledem na svah a lyžařské školy. Lyžařská půjčovna a servis je v Josefově Dole samozřejmostí. Pokud sednete do auta, jste za chvilku ve větších lyžařských střediscích, jako Tanvaldský Špičák, kde je čtyřsedačková lanovka a kompletní lyžařský výcvik. Opačným směrem najdete lyžařské středisko Severák, kde jsou lyžařské školy s moderním vybavením a nejkrásnější lyžování v Jizerských horách pro naše nejmenší.
Vybavení a služby
V prvním patře s terasou jsou 3 pokoje - 14 lůžek: 1.pokoj: 1x manželské lůžko + 1x palanda; 2.pokoj: 1x manželské lůžko + 2x palanda; 3.pokoj: 1x manželské lůžko + 1x palanda + možnost přistýlky. Ve společné chodbě je plně vybavená kuchyň, 2x WC, koupelna s vanou a společenská místnost s balkonem. Příjemné zastřešené posezení za domem - možnost grilu (otevřené ohniště). Točené pivo - značka dle objednávky. Relaxační vyžití (po dohodě): trampolína průměr 4m, sauna za poplatek 100 Kč/osoba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Přímo v Josefově Dole, nedaleko našeho penzionu, je možné využít tenisové kurty, dráhy minigolfu a bowlingový bar s nabídkou míchaných nápojů a karaoke. Poloha penzionu umožňuje výlety na kole, po cyklostezkách Jizerských hor. V zimních měsících je možné využít lyžařské vleky přímo v Josefově Dole nebo nedalekém okolí. Pro milovníky běžek je v Jizerských horách připraveno mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Ani kulturní vyžití není opomíjeno, Josefův Důl má své divadlo, knihovnu a muzeum historie Josefova Dolu. V dosahu je Jablonecký Aquapark a Liberecký Babylon, kde najdete Aquapark, IQpark atd.
TOPlist