Penzion Jizerky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha na kraji lesa, přispívá k tomu, abyste tu v klidném a tichém prostředí strávili Vaši dovolenou a ubytování s dětmi, víkend nebo dovolenou na kole či na běžkách, nebo mohli jen tak odpočívat a procházet se po okolí.
Vybavení a služby
Rekreační areál Penzion jizerky tvoří penzion Tichá říčka s celkovou kapacitou až 43 lůžek a nabízí široké možnosti ubytování a pronájmu jednotlivých pokojů, nebo celého domu. <br><br> • Penzion Tichá říčka - budova z první poloviny minulého století prošla celkovou rekonstrukcí, dokončenou v únoru 2015. 38-43 lůžek, povlečení zahrnuto v ceně, 8 pokojů – 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 3x pětilůžkový, 1x šestilůžkový,1x čtyřlůžkový apartmán. Prostorné pokoje s možností přistýlky, ke každému pokoji vlastní sociální zázemí s vanou, WC a umyvadlem. Sauna. Velká společenská místnost s kapacitou více jak 40 osob, k internetu připojena „chytrá“ televize, barový pult se stoličkami vybavený chladničkou a vinotékou, piáno, krbová kamna – dřevo do kamen zahrnuto v ceně. Dětský koutek s kobercem, posezením, hračkami a kostkami. Zahrada, otevřené ohniště s grilem, posezením před domem, venkovní ping pong. <br><br> • Houpačky, klouzačka, pískoviště, trampolína 6 metrů, součástí areálu je hřiště na míčové hry . Přímo u lesa se spoustou skalek a „domečků“ pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlov (700m n.m.) leží v těsné blízkosti známých horských středisek Josefův Důl, Hrabětice a Bedřichov v Jizerských horách a je tak ideálním východiskem pro turistiku, cyklistiku, běžky a sjezdové lyžování v Jizerkách.
TOPlist