Penzion Jizerky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha na kraji lesa, přispívá k tomu, abyste tu v klidném a tichém prostředí strávili Vaši dovolenou a ubytování s dětmi, víkend nebo dovolenou na kole či na běžkách, nebo mohli jen tak odpočívat a procházet se po okolí.
Vybavení a služby
Rekreační areál Penzion jizerky tvoří penzion Tichá říčka s celkovou kapacitou až 43 lůžek a nabízí široké možnosti ubytování a pronájmu jednotlivých pokojů, nebo celého domu.

• Penzion Tichá říčka - budova z první poloviny minulého století prošla celkovou rekonstrukcí, dokončenou v únoru 2015. 38-43 lůžek, povlečení zahrnuto v ceně, 8 pokojů – 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 3x pětilůžkový, 1x šestilůžkový,1x čtyřlůžkový apartmán. Prostorné pokoje s možností přistýlky, ke každému pokoji vlastní sociální zázemí s vanou, WC a umyvadlem. Sauna. Velká společenská místnost s kapacitou více jak 40 osob, k internetu připojena „chytrá“ televize, barový pult se stoličkami vybavený chladničkou a vinotékou, piáno, krbová kamna – dřevo do kamen zahrnuto v ceně. Dětský koutek s kobercem, posezením, hračkami a kostkami. Zahrada, otevřené ohniště s grilem, posezením před domem, venkovní ping pong.

• Houpačky, klouzačka, pískoviště, trampolína 6 metrů, součástí areálu je hřiště na míčové hry . Přímo u lesa se spoustou skalek a „domečků“ pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlov (700m n.m.) leží v těsné blízkosti známých horských středisek Josefův Důl, Hrabětice a Bedřichov v Jizerských horách a je tak ideálním východiskem pro turistiku, cyklistiku, běžky a sjezdové lyžování v Jizerkách.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz