Poloha a dosažitelnost

Poloha na kraji lesa, přispívá k tomu, abyste tu v klidném a tichém prostředí strávili Vaši dovolenou a ubytování s dětmi, víkend nebo dovolenou na kole či na běžkách, nebo mohli jen tak odpočívat a procházet se po okolí.

  Vybavení a služby

Rekreační areál Penzion jizerky tvoří dva samostatné objekty penzion Vila Karlov a penzion Tichá říčka s celkovou kapacitou až 65 lůžek, vzdálené od sebe necelých 50 metrů a nabízí tak široké možnosti ubytování a pronájmu jednotlivých pokojů, každého domu zvlášť anebo celého areálu.

• Vila Karlov - prvorepubliková vila prošla citlivou rekonstrukcí v roce 2013. 24–27 lůžek, povlečení zahrnuto v ceně, 7 pokojů – 4x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový, velké pokoje s možností přidání dalšího lůžka. Ke každému pokoji vlastní sociální zázemí s vanou, WC a umyvadlem. Společenská místnost s televizí, DVD přehrávačem, krbová kamna – dřevo do kamen zahrnuto v ceně, možnost vytvoření dětského koutku s kobercem, posezením, hračkami a kostkami. Ze společenské místnosti vstup na balkon s posezením. Velká zahrada s otevřeným ohništěm a možností grilování, posezením před domem, venkovní ping pong.

• Penzion Tichá říčka - budova z první poloviny minulého století prošla celkovou rekonstrukcí, dokončenou v únoru 2015. 34–38 lůžek, povlečení zahrnuto v ceně, 8 pokojů – 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 3x pětilůžkový, 1x šestilůžkový. Prostorné pokoje s možností přistýlky, ke každému pokoji vlastní sociální zázemí s vanou, WC a umyvadlem. Sauna. Velká společenská místnost s kapacitou více jak 40 osob, k internetu připojena „chytrá“ televize, barový pult se stoličkami vybavený chladničkou a vinotékou, možnost zapůjčení výčepního zařízení, krbová kamna – dřevo do kamen zahrnuto v ceně. Dětský koutek s kobercem, posezením, hračkami a kostkami. Zahrada, otevřené ohniště s grilem, posezením před domem, venkovní ping pong.

• Houpačky, klouzačka, pískoviště, trampolína 6 metrů, součástí areálu je hřiště na míčové hry a velké indiánské týpí. Přímo u lesa se spoustou skalek a „domečků“ pro děti. V zimě stavíme sněhový tobogán končící na zahradě. Vlastní lyžařský vlek pro začínající lyžaře přímo u penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Karlov (700m n.m.) leží v těsné blízkosti známých horských středisek Josefův Důl, Hrabětice a Bedřichov v Jizerských horách a je tak ideálním východiskem pro turistiku, cyklistiku, běžky a sjezdové lyžování v Jizerkách.

Zpět


TOPlist
  Penzion jizerky Karlov u Josefova Dolu
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion jizerky
Ceník ubytování a stravování