PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Hvozd

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nová Pec leží na pravém břehu začínající Lipenské nádrže. Vzdálená 3km jižním směrem od Želnavy (silnice 1.třídy Volary – Horní Planá). V obci je zastávka autobusu – 100m od penzionu, i ČD - 300m od penzionu. Při vjezdu do Nové Pece odbočíte na první křižovatce vlevo a náš penzion je po 70m vpravo.
Vybavení a služby
Samostatné pokoje vybavené sprchou, umyvadlem a WC – 3 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový, možnost přistýlky, vybavená kuchyně s televizí. Apartmán – velký pokoj – 4 lůžka, vybavená obývací kuchyně s televizí – možno využít 2 lůžka, velká koupelna s vanou, sprchou, umývadlem a záchodem – celkem 55m2. Celý objekt je oplocen, na zahradě venkovní posezení, ohniště, pískoviště, houpačka, trampolína. Parkování auta zdarma na zahradě. Úschovna lyží, kol i s případným servisem. Možnost půjčení kol a kanoe.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Významné výchozí místo pro pěší, cyklo, vodácké i lyžařské výlety. Spojení na hraniční přechody turistické i automobilové do Rakouska i Německa. Náměty na výlety: pěší výlety - hraniční hřeben Trojmezenské hornatiny – Třístoličník, Trojmezí, Plechý, Plešné jezero. Medvědí stezka - nejstarší naučná stezka na Šumavě – geologické mrazové útvary, památka na posledního zastřeleného medvěda. Cyklovýlety - trasa údolím Vltavy (počátek dálkové cyklotrasy přes celou Šumavu) – Vltavský luh, soutok Teplé a Studené Vltavy. Podél Schwarzenberského plavebního kanálu – Jelení Vrchy – tunel s významným portálem, expozice věnovaná kanálu. In-line výlety - 16km dlouhý úsek údolím Vltavy s ideálním asfaltovým povrchem bez automobilového provozu. Vodácké výlety - Lenora – Soumarský Most – Nová Pec – klidný nenáročný meandrující tok protínající Vltavský luh, na trase soutok Studené a Teplé Vltavy, úsek ukončen ústím Vltavy do Lipna – 200m od penzionu. Běžky - nástupní místo 300m, stopy upravované pro klasiku, možno využít návaznosti na stovky kilometrů obdobně upravených tras v NP Šumava a napojení přes hraniční přechody do Německa i Rakouska , zde každodenně udržovaný areál též pro volný styl. Sjezdovky – Nová Pec je nejblíže položeným střediskem k rakouskému areálu Hochficht – 30km. Zde sjezdovky všech obtížností, výborné lyžování pro rodiny s dětmi i pro náročné lyžaře.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz