Poloha a dosažitelnost

Horní Polubný se nachází 8 km od Harrachova. Autobusová zastávka Horní Polubný nebo Kořenov – nádraží. Vlakové spojení - zastávka Kořenov. Parkování přímo u objektu v letním i zimním období.

  Vybavení a služby

Dva dvoulůžkové pokoje mají společné sociální zařízení, jeden čtyřlůžkový pokoj (s možností přistýlky) má vlastní sociální zařízení. Hostům je k dispozici stylová restaurace s minutkovými specialitami. V létě venkovní posezení na zahradě. Domací zvířata je možné po dohodě vzít s sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

200 m od penzionu se nachází lyžařský vlek 300 m dlouhý, sjezdovka je osvětlená – možnost večerního lyžování. Lyžařské areály v okolí: Harrachov 8 km, Paseky nad Jizerou 11 km, Rejdice 6 km. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, 6 km na Jizerku – napojení na Jizerskou magistrálu. Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, koupání – přehrada a krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci, bowling v Kořenově, minigolf v Příchovicích. Tipy na výlety: rozhledna Štěpánka, osada Jizerka, Mumlavský vodopád, Bozkovské jeskyně, Český ráj, sklářské muzeum v Harrachově, zoologická a botanická zahrada v Liberci ad.

Zpět


TOPlist
  Penzion Hospůdka U Rudolfa Horní Polubný
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Hospůdka U Rudolfa
Ceník ubytování a stravování