Poloha a dosažitelnost

Penzion a hospůdka Sauna leží v samém centru malebné vesničky Ostravice. Je vzdálena 100 metrů od železničního a autobusového nádraží. Jelikož se nachází v klidném místě mezi stromy u potoka, skýtá jedinečnou možnost relaxace. Vlaky jezdí každých 30 minut a z autobusového i vlakového nádraží není problém se dostat do všech světových stran a navštívit všechny turistické mety zdejšího okolí.

  Vybavení a služby

V rámci našeho penzionu provozujeme i stylovou restauraci. Provoz probíhá od 11.00-24.00. Pro velké skupiny připravujeme i snídaně. Pro ty, kteří se rádi stravují sami, se 100 metrů od Penzionu nachází pekárna i potraviny. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, varná konvice, hrníčky, talířky... Nabízíme čtyři pokoje. Dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden s manželskou postelí. Pokoje jsou velmi hezky a útulně vybaveny. V celém objeku Penzionu a hospůdky Sauny je možno se bezplatně připojit k wifi. Celková kapacita bez přistýlek je 12 osob.  Rekreace a služby v okolí

Ostravice je velmi známá rekreační oblast. V létě i v zimě je zde o zábavu postaráno. Náš penzion pořádá téměř každý víkend taneční zábavu a venkovní posezení s výhledem na tenisový kurt skýtá mnohdy skvělou podívanou. V letních měsících je největším turistickým lákadlem nejvyšší hora Beskyd - Lysá hora (1323m), přehrada Šance, rodiče Petra Bezruče, nedaleké Pustevny a mnoho turistických stezek. V zimních měsících je Ostravice perfektním výjezdovým místem na četné sjezdovky a lyžařské vleky v okoli. Nejznámější je bezesporu Bílá,Gruň, Malenovice, Mezivodí dále Palkovice, Čelo atd.

Zpět


TOPlist
  Penzion a hospůdka Sauna Ostravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion a hospůdka Sauna
Ceník ubytování a stravování