Penzion - Horská chata AC Světlá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží ve strání mezi Kořenovem, Příchovicemi a Tanvaldem. Do Tanvaldu je spojení autobusem na lince Praha - Harrachov, vlakem nebo autem. Z Tanvaldu je penzion po Vítězné ulici dostupný autobusem po místní lince na Pustiny a zastávka je přímo u chaty nebo vozem. Cesta se udržuje kvůli autobusové lince, takže je sjízdná celoročně.
Vybavení a služby
Náš penzion je celý nekuřácký a je vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoje a aparmány jsou 2-6 lůžkové a každý má své sociální zařízení a sprchu. Jeden z apartmánů je bezbariérový. V přízemí se nachází stylová restaurace s výčepem a salónek vhodný na různé srazy, oslavy nebo firemní akce. Mimo snídaně si u nás můžete objednat polo nebo plnou penzi. Jídelníček (výběr ze 2 jídel) si dohodnete po příjezdu. Jídelna pro ubytované hosty je v prvním patře a slouží současně jako společenská místnost. Najdete v ní TV, internet, knihovnu, dětský koutek s bednou hraček, ping pong a různé společenské hry. V závětří je terasa s grilem, ohniště a vlastní hřiště. Můžete si objednat grilovací akci nebo vepřové, kachní, králičí hody atd. U objektu je velké parkoviště vhodné i pro autobusy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě je okolí vhodné pro pěší turistiku např. výlety po rozhlednách a historických památkách nebo na kolech po cyklostezkách. Dále pro houbaření a rekreační sporty včetně koupání. V zimě je pro běžkaře připravena běžecká magistrála, trasa po hřebenech Jizerských hor a západní části Krkonoš a začíná nedaleko chaty. Pro sjezdaře jsou nedaleko sjezdařské tratě ve vzdálenosti od 0,7km např. Český Šumburk, U čápa, Parlament, Rejdice, Paseky, Harrachov, Špičák aj.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz