Penzion - Horská chata AC Světlá - Poloha, Služby, Okolí

Penzion - Horská chata AC Světlá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží ve strání mezi Kořenovem, Příchovicemi a Tanvaldem. Do Tanvaldu je spojení autobusem na lince Praha - Harrachov, vlakem nebo autem. Z Tanvaldu je penzion po Vítězné ulici dostupný autobusem po místní lince na Pustiny a zastávka je přímo u chaty nebo vozem. Cesta se udržuje kvůli autobusové lince, takže je sjízdná celoročně.
Vybavení a služby
Náš penzion je celý nekuřácký a je vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoje a aparmány jsou 2-6 lůžkové a každý má své sociální zařízení a sprchu. Jeden z apartmánů je bezbariérový. V přízemí se nachází stylová restaurace s výčepem a salónek vhodný na různé srazy, oslavy nebo firemní akce. Mimo snídaně si u nás můžete objednat polo nebo plnou penzi. Jídelníček (výběr ze 2 jídel) si dohodnete po příjezdu. Jídelna pro ubytované hosty je v prvním patře a slouží současně jako společenská místnost. Najdete v ní TV, internet, knihovnu, dětský koutek s bednou hraček, ping pong a různé společenské hry. V závětří je terasa s grilem, ohniště a vlastní hřiště. Můžete si objednat grilovací akci nebo vepřové, kachní, králičí hody atd. U objektu je velké parkoviště vhodné i pro autobusy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě je okolí vhodné pro pěší turistiku např. výlety po rozhlednách a historických památkách nebo na kolech po cyklostezkách. Dále pro houbaření a rekreační sporty včetně koupání. V zimě je pro běžkaře připravena běžecká magistrála, trasa po hřebenech Jizerských hor a západní části Krkonoš a začíná nedaleko chaty. Pro sjezdaře jsou nedaleko sjezdařské tratě ve vzdálenosti od 0,7km např. Český Šumburk, U čápa, Parlament, Rejdice, Paseky, Harrachov, Špičák aj.
TOPlist