Penzion Dominant

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Dominant je situován na mírně svažitém pozemku s vlastní pláží v Černé v Pošumaví - Jestřábí s dobrým příjezdem a s vlastním parkovištěm přímo u objektu. Autobusové spojení je do Černé v Pošumaví.
Vybavení a služby
Penzion Dominant nabízí 3 pokoje v rozsahu 2-4 lůžka s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linkou,dvouvařičem,ledničkou, varnou konvicí a televizí. Dále nabízí jedno apartmá s 3 pokoji v celkovém počtu 5 lůžek. Apartmá je vybaveno vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Jeho umístění v přízemí objektu s přímým vstupem z terasy je velice vhodné pro rybáře. Nutná osobní prohlídka před rezervací. V penzionu je možno zapůjčit lodičky, gril ap.Úschovna kol zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí mnoho způsobů pro rekreaci. Například vodní sporty, cykloturistiku, houbaření, rybaření atd. V okolí je několik restaurací s výbornou domácí kuchyní. Dále okolí nabízí mnoho krásných výletů např. zámek Český Krumlov, klášter ve Vyšším Brodě a Zlaté Koruně atd. Možnost zajištění výletu po Lipně námořní plachetnicí.
TOPlist