Poloha a dosažitelnost

Zcela nově zrekonstruovaný Penzion Daniela i Penzion Arnika se nachází v klidové zóně Božího Daru. Přímo na začátku běžkařské trasy tzv. "Krušnohorské magistrály" a na začátku Ježíškovy cesty. Cca 200 metrů je SKI areál Novako, který je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Oba sousedící penziony mají vlastní parkoviště, pro hosty zdarma. Dojezd k penzionům možný bez sněhových řetězů

  Vybavení a služby

• Zcela nově zrekonstruovaný Penzion Daniela Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním v pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou až 50 lůžek. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, TV + SAT, ostatní pokoje mají umyvadlo s teplou a studenou vodou a společné soc. zařízení na patře. Pro hosty je dále nově k dispozici wellnes, dvě sauny (klasická sauna a infrasauna), solná jeskyně, venkovní vířivka, masáže, billiard a poker. Pro dětičky je pak k dispozici dětský koutek se spoustou her a hraček. Pro starší děti je k dispozici herna s playstationy a interaktivními TV hry - X Box.Rodiče malých dětí jistě ocení i volně přístupnou přípravnu dětských pokrmů, vybavenou mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvicí a sterilizátorem kojeneckých lahví. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny nové dětské cestovní postýlky (včetně ložního prádla), přebalovací pulty, vaničky, jídelní židličky a také boby a kluzáky. K zábavě je možné využít půjčení si společenských her nebo karaoke. U penzionu se nachází vyhřívaná lyžárna, vybavená kamerovým systém. V lyžárně je k dispozici tzv. "kopyto" pro běžkaře. Pro motoristy máme k dispozici startér akumulátoru. Našim hostům dále nabízíme v případě potřeby pračku a sušičku prádla. V letních měsících možnost využití naší venkovní terasy, s možností grilování a tábornického vyžití. Penzion, včetně restaurace, jsou nekuřácké. • Náš druhý, také zcela nově zrekonstruovaný penzion - Penzion Arnika nabízí 37 lůžek v nově zrekonstruovaných pokojích a umožňuje vlastní vaření a pronájem celého objektu. Jedná se o oblíbený penzion větších skupin. V penzionu se nachází také dětský koutek a lyžárna. Našim hostům nabízíme v případě potřeby pračku i sušičku prádla (na Penzionu Daniela). Hosté z Penzionu Arnika můžou samozřejmě kdykoliv využít i služby sousedícího Penzionu Daniela - restaurace, wellnes, sauny, solnou jeskyni, fitness, vinárnu, společenskou místnost atd. Velká letní terasa, s možností grilování a tábornického vyžití. Penzion je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V okolí Božího Daru je více než 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky - včetně nejmodernější lanovky v ČR. Pro lyžaře začátečníky a rodiny s dětmi je vhodný lyžařský areál SKI areál Novako (škola lyžování, snowboardingu, snowtubing) – přímo na Božím Daru. Lyžařský areál Neklid je pokročilejší lyžaře. Pro náročné je SKI areál Klínovec, vzdálený 2km z Božího Daru (dopravu zajišťuje Ski bus). Na německé straně – SKI areál Oberwiesenthal s kabinkovou lanovkou. Pro běžkaře je k dispozici cca 80km upravených tratí – tzv. Krušnohorská magistrála, propojená s okruhy v SRN. Přímo u penzionu začíná Ježíškova cesta. Vynikající podmínky pro pěší turistiku, cyklostezky (máme certifikaci "Cyklisté vítáni") – cca 350km okruhů, možnost pronajmutí tenisových kurtů. Radonové lázně a Aquacentrum v Jáchymově. 4km vzdálené německé město Oberwiesenthal s letní bobovou dráhou, sportovní halou, bazény, muzeum lyžování a kabinovou lanovkou. Asi 47km od Božího Daru leží německé město Marienberg. V Aqua Marien si můžete vybrat z krytých i vytápěných venkovních bazénů, najdete tu spoustu atrakcí pro děti a další oblíbené vodní kratochvíle. V areálu dále najdete tenisový kurt, minigolf, kulečník, bowlingové dráhy apod.

Zpět


TOPlist
  Penzion Daniela, Penzion Arnika
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Daniela, Penzion Arnika
Ceník ubytování a stravování