Penzion Daniela, Penzion Arnika - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Daniela, Penzion Arnika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zcela nově zrekonstruovaný Penzion Daniela i Penzion Arnika se nachází v klidové zóně Božího Daru. Přímo na začátku běžkařské trasy tzv. "Krušnohorské magistrály" a na začátku Ježíškovy cesty. Cca 200 metrů je SKI areál Novako, který je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Oba sousedící penziony mají vlastní parkoviště, pro hosty zdarma. Dojezd k penzionům možný bez sněhových řetězů
Vybavení a služby
• Zcela nově zrekonstruovaný Penzion Daniela Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním v pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou až 50 lůžek. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, TV + SAT, ostatní pokoje mají umyvadlo s teplou a studenou vodou a společné soc. zařízení na patře. Pro hosty je dále nově k dispozici wellnes, dvě sauny (klasická sauna a infrasauna), solná jeskyně, venkovní vířivka, masáže, billiard a poker. Pro dětičky je pak k dispozici dětský koutek se spoustou her a hraček. Pro starší děti je k dispozici herna s playstationy a interaktivními TV hry - X Box.Rodiče malých dětí jistě ocení i volně přístupnou přípravnu dětských pokrmů, vybavenou mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvicí a sterilizátorem kojeneckých lahví. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny nové dětské cestovní postýlky (včetně ložního prádla), přebalovací pulty, vaničky, jídelní židličky a také boby a kluzáky. K zábavě je možné využít půjčení si společenských her nebo karaoke. U penzionu se nachází vyhřívaná lyžárna, vybavená kamerovým systém. V lyžárně je k dispozici tzv. "kopyto" pro běžkaře. Pro motoristy máme k dispozici startér akumulátoru. Našim hostům dále nabízíme v případě potřeby pračku a sušičku prádla. V letních měsících možnost využití naší venkovní terasy, s možností grilování a tábornického vyžití. Penzion, včetně restaurace, jsou nekuřácké. • Náš druhý, také zcela nově zrekonstruovaný penzion - Penzion Arnika nabízí 37 lůžek v nově zrekonstruovaných pokojích a umožňuje vlastní vaření a pronájem celého objektu. Jedná se o oblíbený penzion větších skupin. V penzionu se nachází také dětský koutek a lyžárna. Našim hostům nabízíme v případě potřeby pračku i sušičku prádla (na Penzionu Daniela). Hosté z Penzionu Arnika můžou samozřejmě kdykoliv využít i služby sousedícího Penzionu Daniela - restaurace, wellnes, sauny, solnou jeskyni, fitness, vinárnu, společenskou místnost atd. Velká letní terasa, s možností grilování a tábornického vyžití. Penzion je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí Božího Daru je více než 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky - včetně nejmodernější lanovky v ČR. Pro lyžaře začátečníky a rodiny s dětmi je vhodný lyžařský areál SKI areál Novako (škola lyžování, snowboardingu, snowtubing) – přímo na Božím Daru. Lyžařský areál Neklid je pokročilejší lyžaře. Pro náročné je SKI areál Klínovec, vzdálený 2km z Božího Daru (dopravu zajišťuje Ski bus). Na německé straně – SKI areál Oberwiesenthal s kabinkovou lanovkou. Pro běžkaře je k dispozici cca 80km upravených tratí – tzv. Krušnohorská magistrála, propojená s okruhy v SRN. Přímo u penzionu začíná Ježíškova cesta. Vynikající podmínky pro pěší turistiku, cyklostezky (máme certifikaci "Cyklisté vítáni") – cca 350km okruhů, možnost pronajmutí tenisových kurtů. Radonové lázně a Aquacentrum v Jáchymově. 4km vzdálené německé město Oberwiesenthal s letní bobovou dráhou, sportovní halou, bazény, muzeum lyžování a kabinovou lanovkou. Asi 47km od Božího Daru leží německé město Marienberg. V Aqua Marien si můžete vybrat z krytých i vytápěných venkovních bazénů, najdete tu spoustu atrakcí pro děti a další oblíbené vodní kratochvíle. V areálu dále najdete tenisový kurt, minigolf, kulečník, bowlingové dráhy apod.
TOPlist