Penzion Čtyřlístek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Čtyřlístek se nachází v obci Teplice nad Metují, 300m od vstupu do skalního města a 150m od SKI areálu Kamenec
Vybavení a služby
Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a WiFi připojením. Po celý den mají hosté k dispozici automat na teplé nápoje. Dále nabízíme čepované pivo a velký výběr alko i nealko nápojů. Pro milovníky vína máme řadu vín od moravských vinařů. Penzion je vhodný zejména pro milovníky lyžování, turistiky a cyklistiky, horolezectví. Ubytování je za poplatek možné i s domácími mazlíčky. Všechny pokoje jsou nekuřácké, jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky. Za poplatek 100,- Kč/pobyt zapůjčíme dětskou cestovní postýlku včetně lůžkovin a povlečení. Parkování u objektu je zdarma, BOHATÉ SNÍDANĚ bufetovou formou, možnost VEČEŘÍ

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí penzionu najdete spoustu míst, které stojí za návštěvu. Za zmínku stojí Adršpašsko-Teplické skály, které patří mezi nejrozsáhlejší skalní masívy ve střední Evropě, nádherné Broumovské stěny s krásným výhledem. Do CHKO ještě patří Stolová hora , Ostaš, Bor, Hejšovina, za shlédnutí stojí Jiráskovy skály a Jestřebí hory. V zimním období je v okolí velká spousta běžeckých tratí, několik SKI areálů nejbližší Kamenec,jen 200 m od penzionu, dále SKI areál Radvanice a Petříkovice. Nezapomenutelný zážitek je procházka zasněženými skalami.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz