Penzion Čtyřlístek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Teplice nad Metují
Adresa: 
Nerudova 136, Teplice nad Metují
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 769 077
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionctyrlistek.cz
www.ceskehory.cz/penzionctyrlistek

kapacita  kapacita: 31 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  484 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Teplice nad Metují - Kamenec počasí Teplice nad Metují - Kamenec


Poloha a dosažitelnost

Penzion Čtyřlístek se nachází v obci Teplice nad Metují, 300m od vstupu do skalního města a 150m od SKI areálu Kamenec

Vybavení a služby

Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a WiFi připojením. Po celý den mají hosté k dispozici automat na teplé nápoje. Dále nabízíme čepované pivo a velký výběr alko i nealko nápojů. Pro milovníky vína máme řadu vín od moravských vinařů. Penzion je vhodný zejména pro milovníky lyžování, turistiky a... více >>

Rekreace a služby v okolí

V okolí penzionu najdete spoustu míst, které stojí za návštěvu. Za zmínku stojí Adršpašsko-Teplické skály, které patří mezi nejrozsáhlejší skalní masívy ve střední Evropě, nádherné Broumovské stěny s krásným výhledem. Do CHKO ještě patří Stolová hora, Ostaš, Bor, Hejšovina, za shlédnutí stojí Jiráskovy skály a Jestřebí hory. V zimním období je v okolí velká... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Heinzl
Informace poskytnul: Jiří Heinzl
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz