Penzion Buranka - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Buranka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Buranka se nachází v obci Mříčná, která se rozkládá v malebném podhůří Krkonoš, 3km od Jilemnice. Dobrá dostupnost autem i hromadnou dopravou, přímé spojení do Rokytnice n. Jiz. i Špindlerova Mlýna, autobusové zastávky 50m od penzionu. Parkování zajištěno u objektu. V případě zájmu možno zajistit hromadnou dopravu do horských středisek. Vhodné jak pro zimní tak i letní dovolenou.
Vybavení a služby
Ubytování je možné v 5 dvou až čtyř lůžkových pokojích, každý z nich má vlastní sociální zařízení.Součástí penzionu je restaurace se studenou i teplou kuchyní.V restauraci jsou elektronické šipky a kulečník(karambol).Připojení k internetu wifi. V těsné blízkosti se nachází obchod s potravinami a drobným smíšeným zbožím.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících je zde možnost lyžování, nejbližší sjezdovka je vzdálená 6km (možnost nočního lyžování). Další kvalitní sjezdovky nabízí nedaleké Benecko, Vítkovice, Mísečky a cca 25km vzdálený Špindlerův Mlýn. V blízkosti se nacházejí pravidelně upravované běžkařské trasy. V sousední Jilemnici je k sportovnímu vyžití celoročně otevřen plavecký bazén, sauna a nová sportovní hala, kde jsou dva velké sportovní sály určené na míčové hry - sálová kopaná, florbal, volejbal, basketbal, házená, tenisový kurt a badminton. V létě můžete využít značené cyklotrasy s využitím Krkonošské turistické linky cyklobusů nebo navštívit nově zrekonstruované koupaliště, ve vzdálenosti 500m od penzionu, s možností koupání v malém i velkém bazénu, využití skluzavek, dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami,hřiště na vojlbal,tenis. Další sportování v podobě volejbalu, nohejbalu a zapůjčení pingpongu, kroketu, petangu je možné též v areálu. Na areál koupaliště navazuje travnaté fotbalové hřiště s vlastním zázemím.
TOPlist