České hory » Krkonoše » Ubytování » Mříčná » Penzion Buranka

Penzion Buranka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mříčná
Adresa: 
Mříčná č.p. 217, 512 04
Telefon: 
+420 725 071 100
Web adresa:
www.mricna.cz/?page=buranka-informace
www.ceskehory.cz/buranka

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  420 m.

počasí Jilemnice počasí Jilemnice


Poloha a dosažitelnost
Penzion Buranka se nachází v obci Mříčná, která se rozkládá v malebném podhůří Krkonoš, 3km od Jilemnice. Dobrá dostupnost autem i hromadnou dopravou, přímé spojení do Rokytnice n. Jiz. i Špindlerova Mlýna, autobusové zastávky 50m od penzionu. Parkování zajištěno u objektu. V případě zájmu možno zajistit hromadnou dopravu do horských středisek. Vhodné jak pro zimní tak i letní dovolenou.
Vybavení a služby
Ubytování je možné v 5 dvou až čtyř lůžkových pokojích, každý z nich má vlastní sociální zařízení.Součástí penzionu je restaurace se studenou i teplou kuchyní.V restauraci jsou elektronické šipky a kulečník(karambol).Připojení k internetu wifi. V těsné blízkosti se nachází obchod s potravinami a drobným smíšeným zbožím.
Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících je zde možnost lyžování, nejbližší sjezdovka je vzdálená 6km (možnost nočního lyžování). Další kvalitní sjezdovky nabízí nedaleké Benecko, Vítkovice, Mísečky a cca 25km vzdálený Špindlerův Mlýn. V blízkosti se nacházejí pravidelně upravované běžkařské trasy. V sousední Jilemnici je k sportovnímu vyžití celoročně otevřen plavecký bazén, sauna a nová ... více >>
Provozovatel: Obec Mříčná
Informace poskytnul: Vybíralová Štěpánka
TOPlist