Pension Aschberg

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na krásném a klidném místě s výhledem do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 400 metrů. 200 metrů je přechod pro pěší do německého Klingenthalu a 400 metrů pro osobní auta. V obci jsou lyžařské vleky,obchod, několik restaurací,jízdárna, rozhledna,atd, autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů,čerpacích stanic, salony krásy, restaurace, atd. Na druhé straně Bublavy je německý Klingenthal, kde je zoologická zahrada, rozhledna, bobová dráha, aquapark, atd.Bublava je krásné, klidné a romantické místo.
Vybavení a služby
V pensionu jsou k pronajmutí 4 pokoje, 2x třílůžkový s možností přistýlky, 2x čtyřlůžkový s možností přistýlky ,možnost zapůjčení dětské postýlky. Dále společenská místnost s barem, kuchyňka, lyžárna, 2 koupely a 5xWC. Možnost pořádání různých oslav, společenských akcí,Silvesrt, sportovní soustředění, atd. Vše možno po domluvě. Ručníky a povlečení jsou v ceně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda je určená k turistice v létě i zimě. Cykotrasy, lyžařský areál, běžkařské tratě. Fotbalové hřiště přímo u pensionu. Dětské a tenisové hřiště v blízkém okolí,horolezecká stěna, jízdárna. Koupání v přírodních rybnících nebo v aquaparku v německém Schonecku cca 15km. Několik restaurací, rozhledna,atd. Určeno pro klidné i sportovní dovolené. Pro Vaši spokojenost jsme přidali pedikúru a manikúru, kterou si po domluvě můžete nechat udělat přímo v pensionu při Vašem pobytu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz