Pension Aschberg

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na krásném a klidném místě s výhledem do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 400 metrů. 200 metrů je přechod pro pěší do německého Klingenthalu a 400 metrů pro osobní auta. V obci jsou lyžařské vleky,obchod, několik restaurací,jízdárna, rozhledna,atd, autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů,čerpacích stanic, salony krásy, restaurace, atd. Na druhé straně Bublavy je německý Klingenthal, kde je zoologická zahrada, rozhledna, bobová dráha, aquapark, atd.Bublava je krásné, klidné a romantické místo.
Vybavení a služby
V pensionu jsou k pronajmutí 4 pokoje, 2x třílůžkový s možností přistýlky, 2x čtyřlůžkový s možností přistýlky ,možnost zapůjčení dětské postýlky. Dále společenská místnost s barem, kuchyňka, lyžárna, 2 koupely a 5xWC. Možnost pořádání různých oslav, společenských akcí,Silvesrt, sportovní soustředění, atd. Vše možno po domluvě. Ručníky a povlečení jsou v ceně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda je určená k turistice v létě i zimě. Cykotrasy, lyžařský areál, běžkařské tratě. Fotbalové hřiště přímo u pensionu. Dětské a tenisové hřiště v blízkém okolí,horolezecká stěna, jízdárna. Koupání v přírodních rybnících nebo v aquaparku v německém Schonecku cca 15km. Několik restaurací, rozhledna,atd. Určeno pro klidné i sportovní dovolené. Pro Vaši spokojenost jsme přidali pedikúru a manikúru, kterou si po domluvě můžete nechat udělat přímo v pensionu při Vašem pobytu.
TOPlist