Penzion Apartmán Janov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horské městečko Janov nad Nisou se nachází v centru Jizerských hor. Vzdálenost z Jablonce nad Nisou je cca 7km, v dosahu MHD. Z Prahy po silnici E65 do JBC. Z Polska přes hraniční přechod Harrachov do JBC. Ze SRN přes hraniční přechod Hrádek nad Nisou nebo Varnsdor do Liberce a JBC. Bezprostředně u apartmánu jsou zastávky horských autobusů do ski středisek Bedřichov a Severák se zasněžovanými sjezdovkami.
Vybavení a služby
Všechny apartmány v našem penzionu jsou kvalitně a zodpovědně vybaveny, tak, aby jste v Jizerských horách mohli strávit klidnou rodinnou dovolenou. V penzionu je k dispozici venkovní zahrada s pískovištěm a půjčovna kol. Za nejdůležitější považujeme ovšem precizní čistotu, o niž se vždy snažíme. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Znamená to umyvadlo se zrcadlem, klozet a sprchový kout. Každý host dostane jednu osušku a jeden ručník. Dále jsou apartmány vybaveny kuchyňským koutem a jídelním stolem. V kuchyni je lednička, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, překapávač kávy a touster. Samozřejmostí je dostatek příborů, nábobí a skleniček. K dispozici jsou utěrky, houbičky a mycí prostředky. U penzionu je venkovní zahrada, kde je posezení s grilem a pískoviště. Pro naše hosty máme i půjčovnu horských kol. Auta mohou stát pod krytým stáním.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdovky a zimní střediska Jizerských hor jsou velmi přívětivé především k dětem a začátečníkům. V centrech Bedřichov, Severák – Arnika a Tanvaldský Špičák najdete ideální podmínky pro sjezdování. Pokročilé lyžaře uspokojí sjezdovky v centrech Špičák a Ještěd. Všechna centra jsou plně vybavena systémy technického zasněžovaní a zaručují sněhovou pokrývku po celou dobu lyžařské sezóny. Všechny sjezdovky jsou každý den upravovány. Milovníci běžek si přijdou na své na Jizerské Magistrále, která začíná pod Severákem na Hrabětické louce a přímo v Bedřichově. Při nepřízni počasí je možnost navštívit zábavní Centrum Babylon v Liberci. Babylon nabízí aquapark,IQ park, lunapark a zábavné akce se spoustu kaváren a obchůdků. V létě ideální poloha pro cyklistiku, turistiku. Značené turistické trasy s možností využití Jizerské Magistrály. V okolí jablonecká přehrada s možností rybolovu, přírodní koupaliště (cca 3km) a tenisové kurty. V místě dětské sportoviště s lezecí stěnou, dřevěnou opičí dráhou a domečkem se skluzavkou, houpačkami, pískovišti.V Janově je rovněž adrenalinová bobová dráha s celoročním provozem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz