Penzion Anna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je umístěn na východním konci obce Bartošovice v O.h. Z centra obce vyjedete po silnici č.311 - směr Mladkov a před tabulí "Konec obce Bartošovice" sjedete doleva k objektu. Parkování na parkovišti penzionu (i v zimě). Bartošovice jsou dosažitelné vlakem nebo dálkovým autobusem (Žamberk nebo Rokytnice v O.h.) a je možná telefonická dohoda o odvozu vozidlem penzionu.Na vyžádání je možno zaslat e-mail s cestovním itinerářem a plánkem příjezdu k penzionu. Kamera sjezdovky Bartošovice je na: kamery.ttnet.cz
Vybavení a služby
Pokoje se sestávájí z předsíně, ložnice a koupelny se sprchou, umyvadlem, WC a vybavením (fen, ručník, osuška, žínka, mýdlo, kelímek). Předsíň obsahuje tuto výbavu: šatnová skříň, chladnička, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, v ložnici jsou postele, noční stolky s lampičkou, TV (ČT1, ČT2, Nova, sat.), přistýlka (válenda), povlečení (1x týdně), stolek, židle nebo křesla. Apartmány jsou komforntně vybaveny bytovým zařízením pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem (kuchyňská linka plně zařízená s nádobím a el. přístroji. Na objednávku je možno zajistit služby spojené s užíváním apartmánu. V objektu je k dispozici WIFI, dále společenská místnost pro 20 osob s barovým pultem a vybavením pro akce (za poplatek) a vinný sklípek se zásobou vín z jižní Moravy. V letním období je k dispozici terasa, stolky a židle, slunečníky, sprcha, lehátka, zastřešený vybavený gril pro cca 20 osob, odvoz na turistické trasy apod. Pro hosty penzionu je dále k dispozici za poplatek infrasauna pro 4 osoby a vířivka USSPA. Snídaně jsou podávány v jídelně v přízemí objektu. Penzion nemá oprávnění k hostinské činnosti, je však možno zajistit oprávněný subjekt na konkrétní objednanou akci. Upozornění: celý objekt je nekuřácký prostor, pro kouření je vyhrazeno místo před vchodem do budovy nebo na terase (v létě). Ubytování je poskytováno v hotelovém režimu. Pokoje jsou při zahájení pobytu k dispozici od 16. hod. Při odjezdu je vhodné uvolnit pokoje do 10. hod. Jinak dle telef. dohody. Zaměření: pro rodiny s dětmi a pro seniory, včetně domácích mazlíčků. Prosíme, pozor, v penzionu je doma pes - kříženec labradora.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období jsou v okolí k dispozici turistické a cyklistické trasy, možnost koupání za úplatu na koupališti hotelu Zemská brána nebo v řece Orlici (na pozemku penzionu), možnost stanování. V zimě je zde vlek cca 300 dlouhý, s umělým zasněžováním, vzdálený 1000 m od objektu, terén pro nenáročné - lyžařská škola pro děti, zimní středisko Říčky (12km) s lanovkou a kvalitními sjezdovkami. Dosah mobilní sítě T-MOBIL a 02, VODAFONE omezeně, nejbližší bankomat Žamberk nebo Rokytnice v O.h., 1 prodejna se smíšeným sortimentem, 1 hotel, 2 pensiony, autobusové spojení po Orl. horách a okolí.
TOPlist