Penzion Anna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je umístěn na východním konci obce Bartošovice v O.h. Z centra obce vyjedete po silnici č.311 - směr Mladkov a před tabulí "Konec obce Bartošovice" sjedete doleva k objektu. Parkování na parkovišti penzionu (i v zimě). Bartošovice jsou dosažitelné vlakem nebo dálkovým autobusem (Žamberk nebo Rokytnice v O.h.) a je možná telefonická dohoda o odvozu vozidlem penzionu.Na vyžádání je možno zaslat e-mail s cestovním itinerářem a plánkem příjezdu k penzionu. Kamera sjezdovky Bartošovice je na: kamery.ttnet.cz
Vybavení a služby
Pokoje se sestávájí z předsíně, ložnice a koupelny se sprchou, umyvadlem, WC a vybavením (fen, ručník, osuška, žínka, mýdlo, kelímek). Předsíň obsahuje tuto výbavu: šatnová skříň, chladnička, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, v ložnici jsou postele, noční stolky s lampičkou, TV (ČT1, ČT2, Nova, sat.), přistýlka (válenda), povlečení (1x týdně), stolek, židle nebo křesla. Apartmány jsou komforntně vybaveny bytovým zařízením pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem (kuchyňská linka plně zařízená s nádobím a el. přístroji. Na objednávku je možno zajistit služby spojené s užíváním apartmánu. V objektu je k dispozici WIFI, dále společenská místnost pro 20 osob s barovým pultem a vybavením pro akce (za poplatek) a vinný sklípek se zásobou vín z jižní Moravy. V letním období je k dispozici terasa, stolky a židle, slunečníky, sprcha, lehátka, zastřešený vybavený gril pro cca 20 osob, odvoz na turistické trasy apod. Pro hosty penzionu je dále k dispozici za poplatek infrasauna pro 4 osoby a vířivka USSPA. Snídaně jsou podávány v jídelně v přízemí objektu. Penzion nemá oprávnění k hostinské činnosti, je však možno zajistit oprávněný subjekt na konkrétní objednanou akci. Upozornění: celý objekt je nekuřácký prostor, pro kouření je vyhrazeno místo před vchodem do budovy nebo na terase (v létě). Ubytování je poskytováno v hotelovém režimu. Pokoje jsou při zahájení pobytu k dispozici od 16. hod. Při odjezdu je vhodné uvolnit pokoje do 10. hod. Jinak dle telef. dohody. Zaměření: pro rodiny s dětmi a pro seniory, včetně domácích mazlíčků. Prosíme, pozor, v penzionu je doma pes - kříženec labradora.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období jsou v okolí k dispozici turistické a cyklistické trasy, možnost koupání za úplatu na koupališti hotelu Zemská brána nebo v řece Orlici (na pozemku penzionu), možnost stanování. V zimě je zde vlek cca 300 dlouhý, s umělým zasněžováním, vzdálený 1000 m od objektu, terén pro nenáročné - lyžařská škola pro děti, zimní středisko Říčky (12km) s lanovkou a kvalitními sjezdovkami. Dosah mobilní sítě T-MOBIL a 02, VODAFONE omezeně, nejbližší bankomat Žamberk nebo Rokytnice v O.h., 1 prodejna se smíšeným sortimentem, 1 hotel, 2 pensiony, autobusové spojení po Orl. horách a okolí.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz