Penzion Alberto

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory mezi Jabloncem n.N. a Libercem v obci Karlov. Vzdálenost od Liberce 14,2km, od Jablonce n.N. 11,4km. K objektu se dá přijet po trase Liberec - Bedřichov - Hrabětice, nebo Jablonec n. N. - Lučany - Maxov - Karlov. U objektu je parkoviště, k objektu se dá zajet v jakoukoliv roční dobu.
Vybavení a služby
Penzion má stylově zařízenou restauraci, letní terasu, společenskou místnost, TV, video a DVD přehrávač v restauraci, elektronické šipky, stolní fotbal, stolní tenis, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, parkoviště pro ubytované hosty se nachází přímo u objektu, možnost úschovy kol, lyží i motocyklů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí Jizerská magistrála, lyžařský areál Severák, další lyžařský areál Špičák vzdálen 10 min. autem, mnoho značených turistických i běžeckých tras, vyhlídek, rozhleden, přehrad... Region je hojně vyhledáván milovníky sportu. V nedalekém Liberci a Jablonci n. N. možnost návštěvy bazénů pro veřejnost, ZOO, botanická zahrada, Babylon.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz