Penzion Alberto

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Karlov u Josefova Dolu
Adresa: 
Penzion Alberto, Karlov 360, 468 44 Josefův Důl
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 725 324 073
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.naspenzion.cz
www.ceskehory.cz/penzion-alberto

kapacita  kapacita: 50 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  710 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory mezi Jabloncem n.N. a Libercem v obci Karlov. Vzdálenost od Liberce 14,2km, od Jablonce n.N. 11,4km. K objektu se dá přijet po trase Liberec - Bedřichov - Hrabětice, nebo Jablonec n. N. - Lučany - Maxov - Karlov. U objektu je parkoviště, k objektu se dá zajet v jakoukoliv roční dobu.
Vybavení a služby
Penzion má stylově zařízenou restauraci, letní terasu, společenskou místnost, TV, video a DVD přehrávač v restauraci, elektronické šipky, stolní fotbal, stolní tenis, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, parkoviště pro ubytované hosty se nachází přímo u objektu, možnost úschovy kol, lyží i motocyklů.
Rekreace a služby v okolí
V okolí Jizerská magistrála, lyžařský areál Severák, další lyžařský areál Špičák vzdálen 10 min. autem, mnoho značených turistických i běžeckých tras, vyhlídek, rozhleden, přehrad... Region je hojně vyhledáván milovníky sportu. V nedalekém Liberci a Jablonci n. N. možnost návštěvy bazénů pro veřejnost, ZOO, botanická zahrada, Babylon.
Provozovatel: Jana Hrdličková
Informace poskytnul: Hrdlička Petr
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz