Penzion 21

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion vznikl rekonstrukcí staré budovy, která sloužila jako hospoda a první patro sloužilo k bydlení majitelů. Z lokálu nižší cenové kategorie vnikla stylová hospůdka a z dvou bytů v prvním patře byly rekonstrukcí zbudovány 4 pokoje. Vzhledem k poloze penzionu je zde ideální příležitost strávit aktivní dovolenou, jak pro turisty, tak pro cyklo výlety. Národní park České švýcarsko skýtá nepřeberné množství možností na výlety a poznávání přírodních i kulturních krás, které může poskytnout jen tato krásná část České republiky. Pohodlně se k nám dostanete vozem. Parkovacích míst pro ubytované je dostatek. Pro ty co k nám namíří na motocyklech nabízíme možnost parkování v garáži. Pokud dorazíte vlakem či autobusem do Děčína, tak k nám do Růžové jezdí několikrát denně městská hromadná doprava a to i o víkendech. Zastávka je vzdálená pouhých 200m od penzionu.
Vybavení a služby
V našem penzionu nabízíme ubytování zatím ve 4 sice menších, ale nadstandardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. 3 pokoje jsou 2lůžkové a jeden 4lůžkový. Každý pokoj je zařízený v jiném stylu, tak si určitě každý vybere. Všechny pokoje jsou vybaveny navíc TV, minibarem a rychlovarnou konvicí. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, wifi připojení k internetu, možnost využití kolárny a parkování pro vaše vozidlo. V červenci a v srpnu v provozu i vlastní restaurace v přízemí objektu. Od srpna 2018 nově otevřený wellness - vířivka + infrasauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
viz. odkaz Tipy na výlet na našich stránkách
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz