Pensionek U Seifertů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v klidné části Karlovy Studánky v nadmořské výšce 950m n.m. Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky (200m). Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem.
Vybavení a služby
Apartmán 2+2 s vlastní kuchyňkou a jídelnou.Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením. V prvním patře 3 dvoulůžkové pokoje,pro tyto pokoje k dispozici velká plně vybavená kuchyň. V přízemí jsou 2 pokoje s vlastním kuchyňkou a sociálním zařízením.V teplých měsících je k dispozici krásné posezení na zahradě včetně opékání, ohniště. POZOR !!! zabezpečené parkoviště pro naše hosty v ceně ubytování !!! WIFI k dispozici zdarma !!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti (200 m) se nacházejí 3 antukové kurty. Pro rekreanty je možnost zakoupení lázeňských procedur. Zimní aktivity: Nejbližší vlek je ve vzdálenosti 200m. V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu a fitness centra v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny přímo v Karlově Studánce. Letní aktivity: V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nebližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7km). Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.
TOPlist