Poloha a dosažitelnost

Pension U obecní šatlavy se nachází ve vinařské obci Bavory. Náš malý rodinný pension přímo nad historickým vinným sklepem vám poskytne čisté, útulné a romantické zázemí pro odpočinek po degustaci, pro romantický víkend nebo na celou dovolenou.

  Vybavení a služby

V rámci našeho vinařství nabízíme velmi příjemné ubytování. Náš malý rodinný penzion přímo nad vinným sklepem v Bavorech vám poskytne čisté a útulné zázemí nejen pro ochutnávky našich lahodných vín, ale klidně pro celou dovolenou. Náš penzion nabízí tři pokoje, dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový. Každý pokoj má svoje sociální zařízení a TV, společně pak sdílí plně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, sporák, lednice). Máme i druhý pension, ve kterém se nachází apartmán s vlastní kuchyní, sociálním zařízením i TV. Pokoj je pro 2 osoby s možností dvou přistýlek. Nabízíme k zapůjčení za poplatek kola, pro děti je zde připravena skluzavka s menším pískovištěm a prolézačkami.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Aktivní turisty jistě potěší celodenní výlet po Pavlovských vrších či řada cyklostezek v okolí. Milovníky kultury a historie pak blízkost překrásného Mikulova nebo nedaleký Lednicko-Valtickým areál.

Zpět


TOPlist
  Pension U obecní šatlavy Bavory
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension U obecní šatlavy
Ceník ubytování a stravování