Pension Svornost - Poloha, Služby, Okolí

Pension Svornost

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension je situován nad horní částí města, nad jeho středověkým centrem, na západním svahu, s výhledem na údolí a hory. Zastávka linkových autobusů asi 300 m, parkoviště u penzionu.
Vybavení a služby
Pension nabízí ubytování ve 2,3,4 a 8 lůžkových pokojích bez sociálního zařízení. Sprchy a WC na jednotlivých patrech, centrální vytápění. Dále je k dispozici samostatná chata se třemi pokoji, celkem s devíti lůžky a WC s umývárnou. Pension má společenskou místnost (jídelna), televizi, video, knihovnu a kuřácký salonek. Pension má vlastní lyžařský vlek vzdálený asi 200 m, horní stanice ve výšce 910 m n. m., délka asi 400 m, jihovýchodní svah vrchu Svornost. K pensionu patří též dvoupokojová chatka Betka. Penzion nabízí možnost skupinových pobytů. Pořádá lyžařské výcvikové kursy pro děti do 15 let. Možnost zapůjčení horských kol. Pokud budete chtít strávit dovolenou ze svým čtyřnohým miláčkem, rádi jej poznáme a zdarma ubytujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V dolní části Jáchymova je možnost koupání na místním koupališti. Veřejně přístupný biatlonový areál Eduard je vzdálen asi 1 km od pensionu. Náročnější lyžaři najdou uspokojení na k severu obrácených sjezdových tratích Nové Město - Mariánská, dolní stanice vleků vzdálena asi 1 km od pensionu. Běžci ocení blízkost Krušnohorské lyžařské magistrály, úsek Boží Dar - Horní Blatná je vzdálen asi 4 km. Ve vzdálenosti 300 m od chaty je střelnice na ruční zbraně. Legitimace je k mání na chatě Svornost.
TOPlist