TOPlist

Pension Svornost

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12.-31.03.
2 lůžkový pokoj - polopenze: 580,- Kč, plná penze: 660,- Kč
3 lůžkový pokoj - polopenze: 870,- Kč, plná penze: 990,- Kč
4 lůžkový pokoj - polopenze: 1160,- Kč, plná penze: 1320,- Kč
8 lůžkový pokoj - polopenze: 2320,- Kč, plná penze: 2640,- Kč

Chata - polopenze: 2610,- Kč, plná penze: 2970,- Kč

Ceny jsou za pokoj (chatu) a den.
Letní sezona - ceny
01.04.-30.11.
2 lůžkový pokoj - ubytování: 300,- Kč, se snídaní: 360,- Kč, plná penze: 420,- Kč
3 lůžkový pokoj - ubytování: 450,- Kč, se snídaní: 540,- Kč, plná penze: 630,- Kč
4 lůžkový pokoj - ubytování: 600,- Kč, se snídaní: 720,- Kč, plná penze: 840,- Kč
8 lůžkový pokoj - ubytování: 1200,- Kč, se snídaní: 1440,- Kč, plná penze: 1680,- Kč

Chata - ubytování: 1350,- Kč, se snídaní: 1620,- Kč, plná penze: 1890,- Kč

Ceny jsou za pokoj (chatu) a den.
Slevy:
Pro případné kolektivní akce pension (školicí a rekreační středisko Mikrobiologického ústavu AVČR) nabízí pobyty skupinám osob s výraznou slevou. V přízemí budovy je jídelna s kapacitou 40 míst, kterou lze využít jako přednáškovou místnost, dále pak klubovna s 12 místy. Ubytovací kapacita je až 44 lůžek, volný čas lze využít pro rekreaci v zimě i v létě, kterou ocení zejména dětské kolektivy.
Stravování
Stravování lze objednat formou snídaně, polopenze či plné penze. Jídelna se nachází v hlavní budově, návštěvníci mají možnost dokoupení nápojů, zmrzlinových pohárů, sušenek, cigaret, ap.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz